Václav Svoboda pyšně ukazuje manželku. Vzali se po více než 20 letech vztahu

od Raina Tomanová
   2 minuty čtení
vaclav svoboda

Zdroj: Profimedia

Herec Václav Svoboda, kterému nikdo neřekne jinak než Lumír Nykl, kterého představuje v seriálu Ulice, do toho v loňském roce konečně praštil. Svou partnerku si vzal po 23 letech.

Václav Svoboda je ve vztahu velmi spokojený, na svatbu ale dlouhé roky nedošlo. Herec ale ve svých skoro 60 letech prozřel a rozhodl se svou životní partnerku požádat o ruku. Svatba by se konala už dříve, ale kvůli koronaviru veselku raději odložili.

Lumíra hraje už několik let

Lumír Nykl je hlavní postavou v seriálu Ulice, kterou tam můžete vidět od samého počátku. Herec je v soukromí věrný jedné ženě, se kterou je více než 23 let. „Se ženou jsme si řekli, že po 22 letech už nastal ten čas. Asi jsem dozrál, nebo mě prostě ukecala, teď nevím přesně,“ řekl Svoboda.

„Ale letos v létě se budeme brát,“ svěřil se v roce 2020. Svatba se nakonec konala až v červenci 2021, a to hlavně kvůli opatřením, která by se musela předchozí rok dodržovat. V loňském létě bylo víceméně rozvolněno, a tak do toho herec praštil.

Kromě televizního seriálu Ulice můžete Svobodu vidět také v divadle. Hraje hned ve dvou, v Divadle na Vinohradech a v Divadle na Fidlovačce. V Praze ale nebydlí, musí dojíždět až z dalekého Brna, kde se ženou žije, napsal super.cz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Václav Svoboda (@vaclav.svoboda_official)

Manželku hrdě vystavuje na sociálních sítích

Svoboda patřil k osobnostem, které dlouho odolávaly tomu založit si vlastní účet na instagramu. Nakonec ale podlehl a sdílí se svými fanoušky snímky nejen ze soukromí, ale také z pracovního života.

Nedávno se pochlubil svými kolegy z Ulice, nebojí se také ukázat svou manželku, která ke jmeninám dostala obrovský pugét květin. Svobodovi vůbec nevadí, že jeho snímky nejsou profesionální.

Vidět ho také můžete při focení selfie se svým psem, který ho olizuje. Ke snímku připsal, že je to loučení předtím, než odjel na natáčení Ulice. U jedné z fotografií se svou ženou napsal pouze „Randíčko“. Na snímku jsou v restauraci a Svoboda popíjí oblíbené pivo.

Jako Lumír Nykl je v Ulici velmi oblíbený a jeho fanoušci mu to dávají najevo. Nedávno se společně s manželkou pohybovali v Liberci, kde se nechali zvěčnit u radnice. Vypadá to, že jejich vztah jen kvete.

Zdroj: super.cz, Instagram

Autor: Raina Tomanová

Související články