Veronika Žilková se konečně shledala s manželem. Potkali se stylově v Dubaji

od Raina Tomanová
   2 minuty čtení
veronika zilkova

Zdroj: Profimedia

Veronika Žilková a zbytek rodiny žije v České republice, ale Martin Stropnický jako velvyslanec tráví čas v Izraeli. Jejich odloučení nezvládá snadno ani jeden z nich.

Proto si užívají každou chvilku, kdy jsou zase společně rodina. Veronika se pak neváhá podělit o vzácné okamžiky se svými fanoušky na instagramu. S manželem se setkala po delší době, a tak bylo vítání opravdu dojemné. Navíc si ke svému rande vybrali skvělé místo.

Veronika letěla i s dcerou Kordulou

Na sociálních sítích se herečka svěřila se svými obavami, které byly na místě. „Pořád se mi nechce věřit, že by to klaplo, ale snad opravdu letíme za tátou. Setkání tentokrát v Dubaji. Strachy jsem nespala celou noc, což je i za respirátorem vidět,“ přiznala Veronika.

A pokud si fotografii přiblížíte, tak skutečně můžete vidět kruhy pod očima. Nakonec ale s Kordulou přistály na místě a mohly se obě těšit z toho, že se konečně vidí s tátou a manželem. A společnost si nadmíru užívají. Na několik dní jsou tak zase rodina.

Veronika se pochlubila také snímkem právě s Martinem. „Děkuju všem, kdo nám přejí, že jsme na pár dnů zase rodina,“ připsala. Dodala, že vzhledem k tomu, že je v zahraničí, tak nebude pravidelné cvičení. Svým fanouškům totiž pravidelně dodává cvičební videa.

Luxus a rodinná pohoda je znát na všech

Setkání se svou rodinou zvolil Martin na nezvyklém místě, v oblíbeném Dubaji, do kterého se vydávají nejen známé celebrity. V posledních týdnech je to hojně navštěvované turistické letovisko. A Martinovi to na snímku moc sluší, Veronika je zase spokojená, že ho má vedle sebe.

Šestnáctiletá Kordula ale zájem o fotografování s rodiči neprojevila, jak vtipně Veronika poznamenala. Nakonec se ale s maminkou nechala zvěčnit. Je vidět, že jim pobyt v zahraničí a hlavně s jejich milovanou osobou velmi prospěl. Zanedlouho se budou muset zase vrátit, a to nejen kvůli pracovním povinnostem.

Herečka loni vydala knihu, ve které se svěřuje se svými tajemstvími. Fanoušci se tak mohli dozvědět, že například byla těhotná s režisérem Jiřím Menzelem, nebo další pikantnosti, které o ní nevěděli. Vzhledem k tomu, že je s fanoušky denně v kontaktu, tak mají její soukromí jako na dlani.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová

Související články