Tyhle ženy mají styl. Které z českých celebrit se svým vkusem vyrovnají hollywoodským hvězdám?

od Nikola Jaroschová
   3 minuty čtení
Stylove zeny

Zdroj: Shutterstock

Nejen v Americe, ale i u nás jsou slavné ženy, které mají vytříbený vkus a svůj jedinečný styl. Ne všichni Češi se totiž promenádují s teplákovce a v ponožkách a sandálech. Které z českých žen se svým stylem rovnají celebritám světového formátu? A nepotřebují k tomu ani špičkové stylisty jako jiné?

Existují ženy z řad českých celebrit, které si na sebe vezmou klidně i pytel a vyrazí do společnosti. Pak jsou ale ženy, jež mají styl, i když jdou vynést třeba jen smetí. Někdo vkus prostě má, a někdo ne. A někdo se k němu postupně dopracoval.

Však hledání svého osobního stylu někomu trvá třeba i celý život. U těchto celebrit, které se mohou z fleku stát inspirací široké veřejnosti, není o vkusu pochyb.

Které české ženy se umí nejlépe oblékat a vypadají skvěle nejen na společenských akcích, kde předpokládají množství fotografů, ale i na ulici během nedělní procházky s rodinou?

Taťána Kuchařová

Tatana Gregor Brzobohata

Zdroj: Profimedia

Kdyby nejkrásnější žena světa neměla vytříbený vkus, bylo by to celkem smutné. Naštěstí rodačka z Opočna vkus má a ne ledajaký. Na všech společenských akcích září a sluší jí to i mimo její pracovní a společenské povinnosti.

Simona Krainová

Simona Krainova

Zdroj: Profimedia

Česká topmodelka, herečka a moderátorka je považována za ideál ženy. Můžeme bez okolků prohlásit, že Simona v tom umí chodit, ať už se objeví kdekoliv, vypadá úchvatně. A přitom o sobě tvrdí, že její oblečení musí být vždy pohodlné. To je prý základ.

Berenika Kohoutová

Berenika Kohoutova

Zdroj: Profimedia

Herečka, která dělá stojky, je tak trochu výstřední a nespoutanou rebelkou. To jí ale nebrání v tom být za každé situace okouzlující a stylová. A to platí, i když ráno pije v kuchyni kafe jen v kalhotkách a s rozcuchanými vlasy, jak jsme se mohli nedávno přesvědčit na jejím instagramu.

Aňa Geislerová

Ana Gaislerova

Zdroj: Profimedia

Aňa je jednou z nejlepších a nejúspěšnějších hereček českého filmu. Veřejnost tedy sleduje každý její krok. A také každý její krok je pozoruhodně okouzlující. Drží se dlouhodobě svého stylu, který shledáváme naprosto úchvatným. No jen se na ni podívejte. Elegantní dáma při každé příležitosti.

Jitka Schneiderová

Jitka Schneiderova

Zdroj: Profimedia

Herečka, kterou každý zná především jako Hanku ze Samotářů, patří právě k těm ženám, které svůj styl musely nejprve najít, a nějaký ten pátek jí to zabralo. Ještě nedávno byste ji na vrcholu žebříčku nejlépe oblékaných žen v Česku hledali jen těžko. Dnes je její styl úplně na jiné úrovni a na vrchol jednoznačně patří.

Tereza Maxová

Tereza Maxova

Zdroj: Profimedia

No ty topmodelky to mají zkrátka v malíku. Výjimkou není ani Tereza Maxová, kterou nemáte téměř šanci vidět jinak než naprosto dokonale oháknutou. V jejím šatníku najdete jak značkové a luxusní kousky, tak i věci ze secondhandu a blešáku.

Autor: Klára Kovalčíková

Související články