Topmodelka Denisa Dvořáková ukázala dlouhé nohy až na zem. Ví však, že krása je někdy na obtíž

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Denisa Dvorakova

Zdroj: Profimedia

Denisa Dvořáková je jednou z nejúspěšnějších českých topmodelek. A ačkoliv ráda dráždí své příznivce odvážnými fotografiemi, toho pravého pro svůj život ještě nepotkala.

Úspěšná kariéra

Česká topmodelka Denisa Dvořáková se proslavila výhrou ve světovém finále soutěže Elite Model Look, pro níž dělala v letech 2018 až 2020 ambasadorku. Prestižní soutěž před ní z Češek vyhrála pouze Linda Vojtová.

Po tomto úspěchu naplno rozjela kariéru v modelingu, kvůli které se přestěhovala na dva roky do New Yorku. Poté žila sedm let v Bratislavě, odkud cestovala po celém světě za prací. Nyní žije v Praze.

I přes období restrikcí neustále pracovala na své postavě a připravovala se na další nabídky. „Začala jsem cvičit se svojí vlastní váhou. Cvičila jsem doma, začala jsem běhat, chodila jsem na dlouhé procházky se psem. Jsem stále v pohybu, baví mě to,“ sdělila webu super.cz.

Otužování bere vážně

Denisa Dvořáková jako jedna z prvních celebrit propadla kouzlu otužování a propagovala ho i na sociálních sítích. K tomuto koníčku ji přivedl bývalý manžel a v Bratislavě trénovala s profesionálními trenéry.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Denisa Dvorakova (@denisadvorakova)

„Není to tak lehké, jak se zdá. Jelikož to dělám ale už nějaký ten rok, tak v tom mám grif a rytmus. Kamarádům vysvětluji, jak mají dýchat. Člověk má někdy pocit, že ho studená voda sevře a on nemůže dýchat. Je důležité být uvolněný,“ prozradila webu super.cz. Možná ji právě otužování pomáhá zvládnout předvádění úsporných outfitů.

Smůla na chlapy

Denisa Dvořáková je podle dostupných informací bez partnera. Ani manželství s bývalým fotbalistou Martinem Hromkovičem nevyšlo.

Hromkovič, který v té době pracoval jako fitness trenér, totiž začal chodit se švýcarskou tenistkou Belindou Benčičovou.

Na podzim roku 2019 prožila Denisa Dvořáková románek s Jakubem Prachařem, ale jejich vztah dlouho nevydržel.

Krása není všechno

Krása není zárukou spokojeného vztahu, někdy je dokonce na obtíž. Své o tom ví i česká modelka, která si někdy není jistá, zda o ni mají muži zájem díky tomu, jaká je, nebo jen kvůli jejímu vzhledu.

Proto pro ni samotnou není vnější krása partnera hlavním kritériem, ale rozhodující je směsice vlastností, chování a charismatu.

„Ale po letech zkušeností si řeknu, že vůbec nezáleží na tom, jak vypadá. Samozřejmě tam musí být nějaké sympatie, charisma na první schůzce. Ale abych teď úplně vyjmenovala, co chlap má mít, tak to nemám,“ odpovídá na představu o ideálním partnerovi pro iDNES.cz.

O Denisu Dvořákovou ale rozhodně mají muži zájem a není se co divit, když se na svém instagramovém profilu chlubí krásnýma dlouhýma nohama a sdílí i další dráždivé snímky.

Zdroj: super.cz, idnes.cz, extra.cz, instagram.com
Autor: Dominika Jandorová

Související články