Syn Richarda Krajča popřál nevlastní sestře k narozeninám. Mají mezi sebou hezké vztahy

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
Richard Krajco a Karin Babinska

Zdroj: Shutterstock

Richard Krajčo má již mnoho let po svém boku svou spřízněnou duši Karin Babinskou. Oba mají z předchozích vztahů děti a jak se zdá, mají mezi sebou nevlastní sourozenci hezké vztahy.

V dnešní době již není nezvyklé, že jsou rodiny „promíchané“. Nejlépe to asi vystihuje úsměvné tvrzení „moje děti a tvoje děti mlátí naše děti“.

V případě Richarda Krajča a Karin Babinské sice neplatí „naše děti“, protože manželé společné děti nemají, ale zato si pořídili mnoho domácích mazlíčků.

Nová velká rodina

Není žádným tajemstvím, že když se Richard Krajčo seznámil se svou současnou manželkou, byl ženatý s Martinou Poulíčkovou. Právě s ní má dceru Bereniku a syna Ríšu. V rozhovoru pro Blesk uvedl, že rozhodnutí opustit rodinu pro něj bylo velmi těžké.

Karin se k němu posléze nastěhovala i se svou dcerou Jasmínou, a on tak mohl zůstat poblíž své rodiny. Za toto je velmi rád a dle svých slov se snaží se svými dětmi trávit co nejvíce času.

Rodina se od té doby rozšířila o 3 psy a 12 želv, což je jistě náročné na péči. O tom se v dalším rozhovoru pro Blesk zmínila Karin Babinská, která však uvedla, že si za ty roky již vše sedlo. Vysekla také poklonu Martině Poulíčkové, která se prý o své děti skvěle stará a tím jí pomáhá.

A aby toho neměli málo, dcera Jasmína ráda jezdí na koních a v budoucnu se počítá s pořízením vlastního koně.

Dobré vztahy v rodině

Mezi bývalou a současnou manželkou tedy nejspíše panují dobré vztahy, což musí být pro Richarda Krajča značná úleva. Co ale děti?

Dle příspěvku, který sdílel syn Ríša na svém instagramovém účtu, lze usuzovat, že děti mají mezi sebou velmi hezký a blízký vztah.

Dost často si totiž k narozeninám nepopřejí ani vlastní sourozenci. A Ríša pro svou nevlastní sestru Jasmínku, která má také svůj účet na instagramu, vytvořil samostatný post s její upravenou fotografií.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová

Související články