Stav jednoho z našich nejlepších herců Josefa Abrháma se zhoršil po smrti Libuše Šafránkové. Teď žije u syna

od Markéta Krejčí
   < 1 minuta čtení
Abrham Josef

Zdroj: Profimedia

O tom, jak pokračuje život jednoho z našich nejlepších herců, je jen málo informací. Po smrti jeho milované ženy Libušky Šafránkové se zdravotní stav Josefa Abrháma ještě zhoršil. Nyní žije v ústraní s rodinou svého syna.

Jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu rozdělila loni v létě smrt.  Popelka Libuše Šafránková zemřela v pouhých 68 letech.

Nikdo zřejmě nečekal, že Josef Abrhám, který byl o 14 let starší než Libuška, svou manželku přežije. Tím méně pak on sám. Proto se zřejmě s touto nastalou situací nedokázal vypořádat.

Nalomené zdraví

Abrhám měl ale zdravotní potíže už před odchodem své drahé polovičky. Nyní se jeho zdravotní stav ještě zhoršil. Má problémy se srdcem a také s termoregulací.

Po smrti Libušky, která se o něj do poslední chvíle starala, bylo vyloučené, aby v záběhlické vile sám zůstával. Navíc mu to nedělalo ani psychicky příliš dobře.

Má rád zmrzlinu

Situaci naštěstí vyřešil jeho syn Josef, který si svého tatínka nastěhoval k sobě domů, kde se o něj stará mimo jiné i jeho snacha, která je slavná zmrzlinářka.

„Každý večer si dá po večeři zmrzlinu, má ji moc rád. Drží ho to a dává mu to energii, kterou potřebuje,“ pochlubila se nedávno deníku Aha! Ludmila Abrhám.

Užívá si přítomnost vnoučat

Svou pražskou vilu tak nechal Josef Abrhám přepsat na svého syna a vrátit se tam zřejmě už nikdy neplánuje.

Místo toho tráví dny vedle svých milovaných vnoučata Laury a Benjamina. Tak snad si bude svůj podzim života v rodinném kruhu užívat ještě dlouho.

Zdroj: Ahaonline.cz, Onlyu.cz

Autor: Markéta Mladá

Související články