Haně Gregorové se nezamlouvala Taťána ani synova předchozí žena. Miss World prý není značka kvality

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
hana gregorova

Zdroj: Profimedia

Že chceme pro své děti vždy to nejlepší, to je jednoduše lidská přirozenost. Jenže někdy to přeháníme. Buď se rozhodujeme za své potomky, nebo jim do života až moc mluvíme. A někdy to dokonce dojde tak daleko, že udělají slavné maminky svým slavným dětem opravdu velkou ostudu.

A to je pravděpodobně i případ herečky Hana Gregorové. Té totiž není dobré jen tak ledacos a pro svého syna Ondřeje Gregora Brzobohatého, který zdědil její geny a je v showbyznysu velmi známým, by si přála ideálně prezidentku nebo královnu. Po jeho rozchodu s Taťánou Kuchařovou dokonce prohlásila, že měl její syn na víc.

V současné době si užívá Gregorová života v Maďarsku. Podle slovenského deníku PLUS 7 DNÍ tu totiž zdědila po rodičích obrovské pozemky. Rozvod jejího syna s topmodelkou ji silně zasáhl a nějaký čas se k němu nechtěla vůbec vyjadřovat. Pak ale začala z Maďarska posílat do Čech moudra.

Miss World je jí málo

„Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ nechala se Gregorová slyšet o Taťáně poté, co se v médiích objevila informace o rozpadu slavného páru. Ukázala tak, že ani modelka pro ni není bohyní, kterou by si její synáček zasloužil. Dodala doslova, že má Ondra na víc.

„I když se mluví nebo píše o tom, že jsem taková nebo taková, nenávistná tchyně, já se opravdu do ničeho nemíchám. Kdybychom diskutovali, tak samozřejmě řeknu svůj názor. Co si myslím, říkám na rovinu. Ale to neznamená, že mým názorem se děti budou řídit. Zkušenost je totiž nepřenosná,“ svěřila se podle Aha!

Stejnou věc řekla navíc i po první synově svatbě, na kterou ona ani jeho otec nedorazili. „Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu…“ prohlásila v roce 2008, když si bral Ondřej Brzobohatý televizní produkční Johanu Indrákovou.

Nepadla jí do oka

Johana Indráková údajně nepadla Haně do oka, proto se rozhodla jednoduše na obřad nedorazit. Na ten další skutečně přišla. Jenomže sama, její manžel se ho bohužel nedožil. Ačkoli Kuchařová padla nejspíš Gregorové do oka trochu více, když byla tentokrát ochotná na synovu svatbu dorazit, po rozchodu se o ní nevyjádřila taky zrovna lichotivě.

Jak se bude líbit další Brzobohatého partnerka mamince, to známé není. Je ale jasné, že její nároky jsou opravdu vysoké. Jakákoli žena, která se kolem jejího syna motá, to s ní bude mít těžké.

Pravděpodobně už ze svého maďarského pohodlí připravuje proslovy o tom, jak si její syn mohl vybrat lépe. Ale kdo ví, třeba tentokrát překvapí a syna konečně jednou v jeho rozhodnutí naplno podpoří. Pravdu ukáže podle všeho jenom čas.

Zdroj: PLUS 7 DNÍ, CNN Prima News,  Aha!

Autor: Shani Maiová

Související články