Angelina Jolie si po rozvodu opět užívá randění. Viděna byla i se svým exmanželem

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Angelina Brad

Zdroj: Everett Collection / Shutterstock.com

Angelina Jolie a Brad Pitt byli dlouho považováni za dokonalý hvězdný pár. Jenomže nakonec se ukázalo, že tahle láska není osudová, a v roce 2016 se pár rozešel. A několik let trvalo, než se z toho oscarová herečka dostala.

„Rozešla jsem se s Bradem Pittem pro dobro a pohodu celé své rodiny a našich šesti dětí. Bylo to správné rozhodnutí. I nadále se nyní zaměřuji hlavně na to, aby se naše dcery a synové ze všeho, čím prošli, plně zotavili,“ oznámila podle idnes.cz Angelina v roce 2020.

To, že až po takové době byla schopná o všem promluvit, naznačuje, že se opravdu dlouho snažila se vším srovnat. Navíc je obecně známo, že ještě v roce 2019 docházelo mezi bývalými partnery k různým majetkovým jednáním.

Angelina dodala, že jedním z důvodů k rozvodu byl Bradův alkoholismus. Rozvod se snažila s dětmi řešit, aby z toho vyšly bez traumat a nenávisti k některému z rodičů, s Bradem byla ochotná se na spoustě věcí domluvit.

Vypadá to, že už se z toho dostala

Trvalo to sice roky, ale vypadá to, že Angelina Jolie už je konečně zase svobodná se vším všudy. Vyřešila všechny problémy, zbavila se černých myšlenek a užívá si nových příležitostí.

Nebo možná lépe řečeno staronových, ve společnosti se totiž nedávno ukázala také po boku svého exmanžela Johna Lee Millera, se kterým se rozvedla v roce 1999. Mohlo by se jednat o něco většího?

Podle některých informací se k sobě tihle dva sice dost mají, ale Angelina má teď prý jiný objev, kterým je kanadský zpěvák známý pod přezdívkou The Weeknd. Celým jménem Abel Makkonen Tesfaye se s Angelinou objevil ve společnosti několikrát.

Podle zdrojů by to mohlo být vážné

Ačkoli herečka tvrdí, že je Abel pouze jejím dobrým přítelem, podle některých zdrojů to vypadá, že to není tak úplně pravda. Dvojice k sobě totiž má prý blíž, než se zdá. Napsal o tom web usmagazine.com.

„Angelina i Abel sice říkají, že jsou jenom přáteli, ale ti, kteří je znají blíže, mají tušení, že mezi nimi je i nějaká ta romantika. Je velmi pravděpodobné, že z toho jednou něco bude,“ řekl v rozhovoru člověk z hereččina blízkého okolí.

Podle některých se Abel snaží na Angelinu zapůsobit. A ona to neodmítá, a dokonce mu prý jeho lichotky oplácí. Oficiálně ale nepřiznala, že by mezi nimi něco bylo.

Jaký je návrat k randění?

Je možné, že se právě Weeknd stane nakonec tím, který Angelinino srdce získá. Na druhou stranu to není zcela jasné, protože v poslední době byla viděna ve společnosti několika mužů a zdá se, že v mnohých případech šlo o rande.

Vypadá to, že se Angelina už vyhrabala z porozvodové krize se vším všudy a randění si užívá. A i když s Abelem teď bývá vídána nejčastěji, není podle všeho jediným nápadníkem.

Kdo z mužů má šanci a jak to nakonec se vztahem slavné herečky dopadne? Jisté je jen to, že pokud se s někým dá opravdu dohromady, média se o tom včas dozvědí a budou fanoušky slavné umělkyně informovat.

Zdroj: perezhilton.com, dailymail.co.uk, usmagazine.com
Autor: Shani Maiová

Související články