Sisa Sklovská zazářila v show věnované Cher. Stejně jako ona se udržuje v kondici a nebrání se zákrokům

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
sisa sklovska

Zdroj: Profimedia

Slovenská zpěvačka Sisa Sklovská vypadá na svůj věk skvěle. V 57 letech září na scéně jako ta nejjasnější hvězda a potvrdila to i vystoupením v nedávné slovenské show, která byla celá sestavená z hitů slavné americké zpěvačky Cher.

„Celý nápad vznikl už v roce 2020. Sisa s Manželem Jurajem si jednoduše řekli, že už bylo dost projektů, kde Sisa na konci umírá – Mata Hari, Madame de Pampadour, Marie Terezie – a tak vznikl nápad vzdát poctu bohyni světového popu Cher,“ popsal projekt dle webu Slovenka Lubomír Horňák, který show režíroval.

Sisa v projektu zazářila, fanoušky opět dostala svou obrovskou energií, skvělým hlasem a především tím, jak skvěle vypadá. Někteří lidé tvrdí, že tahle osobnost snad nestárne. Má Sklovská nějaký speciální recept na to, jak se udržet v mladistvé kondici?

Hlídá si stravu

Sisa si dobře uvědomuje, že věk se nakonec podepíše na každém. Pokud se ale o sebe člověk stará, projeví se až později. Ona sama si dobře hlídá především to, co sní.

Když se objevila na vzpomínkovém koncertě pro Ivetu Bartošovou, překvapila fotografy tím, že se nebála ukázat ve vysokém rozparku šatů své dlouhé štíhlé nohy.

sisa sklovska cher

Zdroj: Profimedia

„Velmi často jsme s Ivetou zpívaly, byly jsme kamarádky, kolikrát jsme spolu vůbec neměly být v šatně, ale byly jsme spolu. Byla to úžasná, příjemná a optimistická osoba,“ prozradila Sklovská svůj důvod toho, proč se na koncertě objevila. Svěřila se také se svým receptem na mládí.

„Mám rušný život, dávám pozor na určitá jídla. Už dávno nekombinuji stravu a dávám pozor na to, aby to bylo stále dobré,“ vysvětlila.

Stejně jako Cher, ani Sisa se nebrání se lékařským zákrokům, aby vypadala lépe. „Dělám si srandu a říkám, že jsem byla na STK, postarala jsem se o to, o co jsem musela,“ prozradila pro Super.

Září vedle staršího manžela

Jedním z důvodů, že vypadá Sisa stále tak skvěle, je pravděpodobně i její muž Juraj Lelkes. Ten vedle ní ve svých 70 letech na každé akci září, energii si ale dodávají vzájemně. Zpěvačka je po jeho boku vidět vždy s úsměvem, a fanoušci proto dvojici milují.

„My jsme se opravdu našli. Můj manžel je velmi tolerantní člověk, protože mít za manželku umělkyni, to není jen tak. Takže věděl, koho si bere,“ chválí si svého muže Sisa. „Je velmi společenský tvor. Já bych neuměla mít vedle sebe manžela, který by čekal snídani, oběd, večeři a on by seděl doma s pivem u televize. To prostě u nás neexistuje,“ říká pro Extra.

Sisa Sklovská pravděpodobně ještě fanouškům předvede hodně. Od posledního vystoupení, jímž složila poctu slavné Cher, se už lidé jistě nemohou dočkat další show. A ona sama se také těší, protože kromě dodržování zdravého režimu a vztahu s manželem ji mladistvou energii dodává také právě potlesk publika.

Zdroj: Super, Slovenka, Kafe, Extra

Autor: Shani Maiová

Související články