Jitka Čvančarová měla co dělat, aby uhlídala dekolt. Chvílemi to vypadalo, že šaty nápor nevydrží

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
Jitka Cvancarova

Zdroj: Nextfoto

Jitka Čvančarová a zase ty šaty! Nemáme však na mysli modrou róbu, která si našla své příznivce i odpůrce. Ačkoliv i o ní by se dalo psát, protože herečka se toho nebojí a vynesla ji podruhé na Českého lva. Tentokrát se zaměříme na úplně jiné šaty, které jsou opakem rozevlátých modrých.

Jitka Čvančarová (43) je hrdou maminkou dvou dětí a rozhodně jí nelze upřít sebevědomí. Zatímco jiné celebrity se předhánějí v tom, kdo se po porodu dostane dříve do formy, Jitka přijala své tělo takové, jaké je. A nebojí se ho ukázat.

Premiéra Betlémského světla

O tom, že Zdeněk Svěrák natočil nový film, jste již jistě slyšeli. Jmenuje se Betlémské světlo a o známé herce v něm není nouze. A pokud lze usuzovat dle ukázek, tak ani o vtipné scény.

Jestli jste náhodou o novém filmu nic neslyšeli, tak jste minimálně něco viděli. Tím něčím máme na mysli billboard. A ne ledajaký. Je na něm žehlička, která zakrývá jinak zcela nahou Terezu Ramba.

Právě na premiéru dorazilo mnoho známých osobností a módní policie tak měla zase o čem psát. A ano, tušíte správně, opět se psalo o šatech Jitky Čvančarové.

Dobrý den, prsa ven

No, dobře, originál je trochu jinak, ale každý chápeme, co se tím myslí. Herečka prostě ví, jak na sebe upozornit. A tak ji jednou můžeme vidět v modré volné róbě a podruhé naopak ve velmi upnutých šatech. Druhý případ se týká zmíněné premiéry.

Jitka Cvancarova

Paradoxně to, že tentokrát namísto extravagance zvolila decentní styl, přineslo Jitce pochvalné reakce. Kája Pavlíček pro Aha označil její výběr za „fajn look“. Pozitivně zhodnotil jak hereččin model, tak i líčení.

I přes pochvalné reakce se však našli tací, kteří si povšimli jednoho menšího nedostatku. Model byl totiž více než upnutý v oblasti hrudníku a chvílemi to vypadalo, že nápor nevydrží. Naštěstí Jitka měla korzet nejspíše velmi dobře vychytaný a po celou dobu tedy vše pevně pod kontrolou.

Zdroje: Extra, OnlyU, Expres

Autor: Soňa Jiroutová

Související články