Jiří Bartoška vzal na premiéru nového filmu manželku. Vedle své sluníčkové polovičky úplně rozkvetl

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
jiri bartoska

Zdroj: Nextfoto.cz

Jiří Bartoška je herec, který i ve svých 74 letech vypadá stále dobře, je oblíbený mezi fanoušky a srší energií. Nikoho tak nejspíš nepřekvapilo, když se i on objevil mezi hosty na premiéře filmu Betlémské světlo. Nedorazil ale sám, společnost mu dělala manželka.

O pět let mladší Andrea Bartošková svého muže do společnosti sem tam doprovodí a nový film Jana Svěráka nebyl výjimkou. Dvojice si společně užila film a zapózovala pro fotografy, fanoušci se tak později mohli přesvědčit, že pár je i po mnoha společných letech šťastně zamilovaný.

Svou ženu si Bartoška vzal už v roce 1976. I po všech těch letech vedle sebe vypadají skvěle, společně se objevují ve společnosti, dokazují, že mají na výběr filmů a dalších akcí podobný vkus, a především to, že i po tak dlouhé době je skvělé, když si dva lidé vyjdou ven společně.

Elegán a jeho paní sluníčková

Ačkoli se jednalo o premiéru filmu, nikdo neočekával, že se hosté objeví vyloženě ve večerních šatech a předražených oblecích. Bartoška i jeho manželka se oblékli na jednu stranu elegantně, zároveň ale tak, aby se jim film sledoval pohodlně a oni si zážitek vychutnali naplno.

Herec doplnil bílou košili a černé kalhoty tmavým kabátem, který společně s jeho brýlemi se silnými obroučkami působil skvěle, a dokonce by se dalo říci, že s úsměvem na tváři Bartoška o pár let omládl. Kolem krku pak přehodil šedou šálu, která byla k jeho modelu dobře zvoleným doplňkem.

Bartošková zvolila žlutoranžovou, ve které mezi ostatními doslova zářila. Nedá se ale říci, že by to byla chyba. K černé barvě, kterou oblékl její muž, se hodí skoro vše a ona ve sluníčkovém outfitu vypadala pozitivní a plná energie. Je vidět, že pár si společný večer užil.

Mnoha lidem příkladem

Bartoška a jeho žena jsou pro mnohé příkladem. Ačkoli jejich manželství zažilo nějakou tu hádku, tak jako každý vztah, i po mnoha letech jsou spolu šťastní a dovedou to dát najevo nejen slovy, ale i tím, jak vedle sebe vypadají. Celá řada lidí po pár rocích společného života na společenský život zanevře.

jiri bartoska manzelka

Zdroj: Nextfoto.cz

Mnoho párů společně chodí mezi lidi spíše ze začátku a později se každý věnují tomu svému. Někdy je ale hezké vyrazit ven s rodinou a na Bartoškových je vidět proč. Ačkoli je Jiřímu už přes 70, vedle své ženy doslova rozkvétá. A není to jen tím, že ona září jako slunce.

Mezi dalšími slavnými hosty, kteří se na premiéře filmu objevili, byl tento pár rozhodně nepřehlédnutelný. A podle úsměvů, kterými obdarovávali fotografy, jim to ani trochu nevadilo. Naopak to vypadá, jako kdyby se jeden druhým vzájemně chlubili.

Zdroj: Nextfoto.cz

Autor: Shani Maiová

Související články