Robbie Williams se bojí o děti. Ale koupil by jim ty nejlepší drogy

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
Robbie Williams

Zdroj: Shutterstock.com

Robbie Williams (48) má za sebou bohatou hudební kariéru. V rámci divočejších let, kdy byl frontmanem skupiny Take That, měl problémy se závislostmi a dalo mu hodně práce se vším seknout. Nyní má strach, že by stejný osud mohl potkat jeho děti. Ačkoliv některé jeho výroky ohledně dětí a drog jsou více než zarážející.

U Robbieho se rozhodně nejednalo o jednu epizodu. V léčebně byl několikrát a závislosti se u něj střídaly – alkohol, prášky na předpis i drogy.

Rodina změnila jeho život

Že je závislý, si uvědomil relativně brzy – v 19 letech. Jak však sám uvedl, další 3 roky s tím nic nedělal. Ani nebyl prostor, vezl se na vlně popularity se skupinou Take That. Právě koncertování s touto kapelou jej k drogám a alkoholu přivedlo, a to již v neuvěřitelných 16 letech. Zpětně zpěvák uvedl, že zkoušel své limity, a občas se sám divil, že ještě žije.

A jak svou abstinenci zvládá? Prý pracuje tolik, aby neměl na drogy pomyšlení ani čas. Co se pití týče, je zpěvák dle svých slov čistý již přes 20 let. To však neznamená, že jej nedostihli jiní démoni.

Zpěváka trápí již mnoho let deprese, na které bral léky na předpis. Jeho poslední hospitalizace souvisela právě s těmito léky, na kterých se stal závislý. Nyní navštěvuje psychoterapeuta a snaží se své deprese zvládat bez léků.

Jak sám uvádí, je bez flámů spokojený a jeho jedinou závislostí je už jen jídlo. Avšak i zde je prý na dobré cestě a začíná zvládat i závislost na jídle.

Velkou změnou v životě pro něj bylo setkání s jeho životní láskou a manželkou Aydou Field. S ní má zpěvák 4 děti – Teddyho, Charlieho, Coco a Beaua. A právě o ně má teď velký strach.

Obava ze starých démonů

Ačkoliv si Robbie nyní užívá rodinného života a daří se mu i ve sféře hudební, trápí ho velké obavy. Je si vědom, jak málo stačí k tomu, aby se člověk stal na něčem závislý. A nyní má strach, zda jeho děti nezdědily sklon k závislostem.

Nedávno dokonce prodali s manželkou svůj dům, nyní hledají jiné bydlení, a to právě kvůli dětem. Chtějí pro ně najít vhodné prostředí s dobrými školami.

Obava, že děti půjdou v jeho stopách, je však zároveň doplňována zvláštními výroky. Před lety se totiž nechal slyšet, že pochybuje o tom, že by jeho dcera byla jako on. Pokud ale bude, tak se prý postará o to, aby měla ty nejlepší drogy, a dokonce jí je sám koupí.

Tento výrok však řekl před mnoha lety, chvíli po jejím narození. Nelze než doufat, že od té doby svůj přístup přehodnotil.

Zdroje: Nasehvezdy, Mirror, Dailymail, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová

Související články