Richard Krajčo: Nevěřili byste, který člen rodiny mu je nejvíc podobný

od Nikola Jaroschová
   < 1 minuta čtení
Richard Krajco a Karin Babinska

Zdroj: Shutterstock

Všichni známe zpěváka Richarda Krajča především jako frontmana oblíbené kapely Kryštof. Věděli jste ale, že s manželkou Karin Babinskou a několika dalšími členy tvoří celkem velkou rodinu? S jedním z nich svou podobu nezapře.

Jedná se však o rodinu, kde největší převahu mají čtyřnozí mazlíčci. Richard je totiž velkým milovníkem psů. A jeho smečka je opravdu početná.

Jako by mu z oka vypadl

Jeden z jejich pejsků je svému páníčkovi opravdu neuvěřitelně podobný. No jen se podívejte. Jako by mu z oka vypadl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

Své pejsky berou manželé všude s sebou. Klidně i na hory nebo na dovolenou. Jsou to zkrátka plnohodnotní členové rodiny se vším všudy.

Manželka zpěváka skupiny Kryštof Karin Babinská je úspěšná a známá režisérka filmů a hudebních klipů. Také samozřejmě klipů kapely Kryštof.

Svými miláčky se rádi chlubí

Oba umělci se svou smečkou rádi chlubí na veřejnosti a na sociálních sítích. Celkově nemají problém se sdílením fotek ze svého osobního života.

Na jejich společném instagramovém účtu se to fotkami jejich miláčků jen hemží.

Poslední příspěvek ve feedu je fotka ze zahrádky někde v hospůdce, kde jsou oba i se svými chlupatými miláčky pravděpodobně častými hosty, protože se sami nazvali štamgasty.

Jejich pejsci jsou různě velcí, a stejně tak jsou i různých ras. Je tedy vidět, že to nejsou žádní rasisti a nedávají žádné rase přednost. Mají své pejsky prostě rádi, a to bez ohledu na to, jak vypadají.

Je jasné, že u nich doma nikdy žádná nuda není. Je zajímavé, jak zvládají starost o tak velkou smečku i přes to, že jsou oba velmi pracovně vytížení.

Zdroj: Instagram

Autor: Klára Kovalčíková

Související články