Rebelka Britney Spears dovádí nahá na soukromém ostrově. Cítí se jako svobodná žena

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Britney Spears

Zdroj: Dooley Productions / Shutterstock

Populární zpěvačka o sobě dává v poslední době hodně vědět a své fanoušky utvrzuje v tom, že je v životní formě. Ať už jde o vystoupení s taneční choreografií, nebo o sdílené fotografie ze soukromého života, čtyřicetiletá blonďatá diva si rozhodně hodlá svou nově nabytou svobodu užívat plnými doušky.

Přehlídka pro fanoušky

Jak se poslední dny ukazuje, Britney, která koncem loňského roku dosáhla po velkém úsilí soudního zrušení opatrovnictví nad svou osobou a také nad svým majetkem, chce zřejmě dohnat ztracený čas a více než o zpěv teď nejspíš usiluje o získání hlavní role ve filmu pro dospělé.

Tak alespoň působí její prezentace na instagramu, kde rebelující zpěvačce fandí téměř 40 milionů sledujících.

Oslava svobody po 14 letech opatrovnictví

Celých 14 let byla Spears pod dohledem svého otce. Opatrovnictví bylo zavedeno kvůli jejím psychickým obtížím. Loni v létě se ale hvězda rozhodla, že by si se čtyřicítkou na krku ráda žila podle sebe, což jí otec neumožňoval. Požádala proto soud o zrušení opatrovnictví.

Zpěvačka chce především naplno prožívat svůj vztah se Samem Asgharim a myslí i na děti, které by s ním chtěla mít.

S nabytou svobodou je z ní také opět velice bohatá žena a její majetek se odhaduje na 60 až 70 milionů dolarů.

Nahota jako symbol svobody

Svým nahým tělem, které s přihlédnutím k jejímu věku a dětem vypadá stále velmi atraktivně, se chce blonďatá diva podělit o radost, kterou cítí jako svéprávná a svobodná žena.

Sama se nazývá rebelkou a fotky z Francouzské Polynésie, které z jejího instagramového účtu převzala celá řada médií, tak dokazují právě její svobodu a ženskost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Na soukromém ostrově jí dělá společnost její přítel, který zřejmě pikantní fotografie z velké části pořídil.

Rozverná a svlečená zpěvačka sice intimní partie skrývá rukama nebo je dodatečně překrývá drobnými diamanty, ale i tak ukazuje víc, než je běžné. Podle spokojeného výrazu si ovšem řádění na exotickém ostrově užívá.

Nahota se jí asi hodně zamlouvá

Britney nezůstala jen u fotografií a zveřejnila i video k písni Baby Did A Bad Thing, kde křepčí stejně radostně v jemném písku na pláži, jen má na sobě žluté bikiny a ňadra skrývá rukama.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Pro potěšení fanoušků ještě stihla zveřejnit krátké video z letadla, kde Samovi Asgharimu olizuje ucho a v dalším videu jsou spolu ve velmi těsném objetí nazí ve vodě.

Zásnubní prsten

A samozřejmě se nezapomněla pochlubit obrovským diamantem, který zdobí její zásnubní prsten.

Tak to je nejspíš svatba s jejím osmadvacetiletým osobním trenérem, se kterým je ve vztahu od roku 2016, na spadnutí. Tedy pokud blonďatá divoška unese sílu svobody a nevrátí se zpět ke svým starým zvykům, kvůli kterým přišla před léty o děti i o vlastní volnost.

Zdroj: channel955.iheart.com, dailymail.co.uk, instagram.com
Autor: Lída Kropáčková

Související články