Felix Slováček si pochvaluje žití s Dádou. Do světa hlásil, že ji znovu požádal o ruku

od Raina Tomanová
   2 minuty čtení
Slovacek Patrasova

Zdroj: Profimedia

Felix Slováček se po sedmi letech vrátil ke své manželce Dagmar Patrasové a vypadá to, že jsou spolu zase jako dvě hrdličky. Svou lásku dávají na odiv nejen na sociálních sítích.

Saxofonista nikdy nebyl příznivcem sociálních sítí, a tak je na pováženou, že se po rozchodu s Lucií Gelemovou rozhodl dávat najevo, jak ho to znovu táhne k manželce. Chce snadno Gelemové ukázat, jakou chybu udělala, když se spolu rozešli?

Felix Dádu už pořádal o ruku

Na sociálních sítích Felix sdílí jeden snímek své manželky za druhou. Bohužel i Dáda sdílí některé snímky, které ale fanoušci odsoudili, a to hlavně kvůli tomu, že se většinou jedná o padělky. Sledujícím se nelíbil hlavně snímek, na kterém manželé stojí před Eiffelovou věží.

V tu dobu ale byli společně na jedné akci v České republice. Není tak divu, že se do nich fanoušci a sledující strefují. Dříve si Felix své soukromí chránil a nikdo o něm moc nevěděl, to se ale změnilo návratem ke zpěvačce. Do světa pak hrdě hlásil, že ji znovu požádal o ruku, napsal ahaonline.cz.

S Lucií Gelemovou se Felix nerozešel zrovna v dobrém. Sama Dáda ji označila za osobu, která jen využila Felixovo postavení a jeho peníze. A teď už se podle všeho poohlíží po další oběti. Na jméno ale Gelemové nemůže Dáda přijít už od doby, kdy od ní Felix odešel právě za ní.

O 40 let mladší Gelemovou se tak Felix snaží možná jen provokovat. I sama Patrasová občas přihodí nějaký společný snímek, ale návrat tolik neprožívá. A co se týče obnovené žádosti o ruku, rozhodně není kam spěchat. Sama si musí uvědomit, jestli s Felixem chce zůstat do konce života.

Rekonstrukci vily musel Felix popohnat

Rodina pro ni ale znamená nejvíc a je ráda, že jsou zase spolu. Kdo už tolik nadšený není, jsou jejich dvě děti – zpěvačka a herečka Anička a muzikant Felix mladší. Ti už se dávno vyslovili tak, že s rodiči nechtějí být na veřejnosti spojováni, protože jejich avantýrky by je mohly poškodit.

Patrasová se Slováčkem si z toho ale nic nedělají. Na veřejnosti může být všechno jinak, než tomu je ve skutečnosti. Felix se ale kvůli nedostatku pracovních příležitostí ujal rekonstrukce jejich společné vily. Ta už probíhala, když bydlel s Gelemovou.

Po návratu k Dádě se ale snažil, aby byla co nejdříve hotová, protože žili mezi krabicemi, jak uvedl pro Blesk. „Všechno jsme museli z kanceláří vystěhovat, a tak jsme žili mezi krabicemi. Konečně můžeme zase všechno stěhovat nazpátek,“ svěřil se muzikant.

Zdroj: Blesk, ahaonline.cz

Autor: Raina Tomanová

Související články