Radka (32): Manželova prosba v ložnici mě vyděsila. Pokud mu nevyhovím, odkopne mě

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Zena nevyhovi

Zdroj: Shutterstock

Když Radka nedávno zjistila, jaké jsou ve skutečnosti touhy jejího manžela, zděsila se. Víc ji ale překvapilo, když jí pak naznačil, že pokud mu jeho přání nesplní, odejde od ní. Teď neví, co má dělat, a raději se společným večerům s manželem vyhýbá.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Nikdy mi nepřišlo, že by byl náš milostný život v něčem špatný. Nic jsme nepřeháněli, ale nedrželi jsme se ani nijak zkrátka. A já měla za to, že je všechno v pořádku, že si s manželem říkáme všechno,“ vypráví Radka.

„Jenomže on mě posledně zaskočil tím, že by chtěl v posteli vyzkoušet něco nového. Dlouho se prý styděl mi to říct, ale po několika letech manželství se mi přiznal, že by chtěl, abych si na sebe vzala latexový obleček a byla trochu dominantní.“

Necítím se na to

Radka se svěřuje, že pro ni bylo velmi těžké se v některých ohledech svému manželovi odhalit. „Jsem hodně stydlivý člověk. Chodili jsme spolu asi půl roku, než jsem se před ním poprvé svlékla,“ přiznává.

„Teď jsem s ní už sedm let a pět let z toho jsme manželi. Takže jsou pro mě některé věci přirozené. Stále si ale uvědomuji, že moje postava není dokonalá. Mám nadváhu a nepřipadám si dostatečně přitažlivá,“ vysvětluje.

„Kdybych si na sebe vzala něco takového, co po mně chce, co mi dokonce na několika obrázcích ukázal, připadala bych si hloupě. A dominantní být neumím, to jsem si vyzkoušela už několikrát.“

Radka se podle svých slov snažila manželovi říci narovinu, že do něčeho takového nepůjde. On to ale považoval pouze za zdráhání, které se časem přemění na činy. Když se ani po dalších dvou postelových večerech nic nestalo, prosbu zopakoval.

„Řekla jsem mu, že je to nesmysl a nic takového dělat nebudu. Na to se on nepochopitelně naštval a oznámil mi, že mi neustále plní nějaká přání a mohla bych se jednou přizpůsobit také já. Jinak prý nevidí v našem vztahu smysl, pokud do něho vkládá energii jen on.“

Podle mého neví, co říká

Radka se ten večer urazila a odešla spát do obýváku. Podle ní totiž její manžel řekl naprostý nesmysl. „Do vztahu vkládám úplně stejnou energii jako on. Neměl by mě ale v posteli nutit do něčeho, co očividně dělat nechci.

To, co řekl, se mě hodně dotklo a trvalo mi pár dní to vstřebat. Nechci se s ním o tom už bavit, takže jsme to víc nerozebírali. Usmířili jsme se, ale od té doby jsme spolu nic neměli,“ dodává.

Radka teď neví, co by měla dělat. Bojí se, že pokud se bude milování vyhýbat úplně, povede to nakonec ke konci jejich vztahu. Pokud ale nesplní manželovo přání, skutečně ji opustí?

„Neexistuje možnost, při které bych se mu podřídila. Odmítám to, protože se na to necítím a kvůli tomu, co řekl. Jenže pokud to neudělám, opravdu se se mnou rozejde?“

Nakonec čtenářka dodává, že i když svého muže miluje, přemýšlela, zda to, co po ní chtěl, opravdu nestojí za to, aby si od sebe dali alespoň pauzu. Nechce o něho sice přijít, ale pár dní samoty by jim možná prospělo. „Ještě jsem se nerozhodla, co udělám. Pravda ale je, že mám strach, jak to celé skončí,“ uznává.

Autor: Shani Maiová

Související články