Putinova údajná dcera nezvládla kritiku na sociálních sítích. Smazala si účet

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
vladimir putin

Zdroj: Sasa Dzambic Photography / Shutterstock.com

Být slavnou osobou je těžké. Všichni vás sledují a kritizují. Své o tom ví i Putinova údajná dcera Jelizaveta Krivonogichová, která raději dala sociálním sítím sbohem.

Ne každý umí snášet kritiku, je to běžné a pochopitelné. Ale je rozdíl mezi kritikou ohledně oblečení a mezi nenávistnými zprávami. Právě ty měly vést Jelizavetu ke zrušení sociálních sítí. Sledujícím se však vzhledem k dané situaci nelze divit.

Putin a jeho děti

Ruského prezidenta Vladimira Putina netřeba představovat. Pokud náhodou u nás existoval někdo, kdo o něm nevěděl, teď už jej jistě zná. Putin vždy věděl, jak na sebe upozornit, a nutno podotknout, že většinou to bylo ve špatném slova smyslu.

Nyní na sebe upozornil tím nejhorším způsobem a i lidé, kteří jej respektovali, se k němu nyní otáčejí zády. Nemusíme chodit daleko – náš prezident je toho zářným příkladem.

Paradoxně si však Putin zároveň drží své soukromí tak říkajíc pod pokličkou, a ohledně jeho nemanželských dětí tak vzniká mnoho spekulací.

Jelizaveta Krivonogichová má být jedním z těchto nemanželských dětí a této teorii nahrává i fakt, že je prý Putinovi podobná.

Sledující si nebrali servítky

Být jeho dcerou není lehké. A to mluvíme o situaci před napadením Ukrajiny. Nyní je tato pozice doslova za trest. Dle sdělení CNN Prima NEWS začaly Jelizavetě chodit zprávy od jejích sledujících, které reagovaly na válku na Ukrajině. A nutno podotknout, že sledující si nebrali servítky.

Vyčítali Jelizavetě, že se schovává, zatímco jinde trpí lidé. Pod její fotkou se začaly objevovat vzkazy reagující na informace, že se schovává v Monaku nebo v bunkru. Sledující ji vyzývali, aby se ozvala a nejen nečinně přihlížela.

Důsledek těchto komentářů a zpráv? Jelizaveta bez jedné reakce na ně zrušila své sociální sítě. Zda tak učinila z vlastního rozhodnutí či k tomu byla donucena, to už se asi nikdy nedozvíme.

Zdroj: CNN Prima NEWS

Autor: Soňa Jiroutová

Související články