Olga Lounová se raduje. Jako první těhotná Češka zapózovala pro Playboy

od Markéta Krejčí
   < 1 minuta čtení
olga lounova

Zdroj: Profimedia

Nechat se vyfotit pro pánský časopis už dnes není tak obtížné a člověk při tom ani nemusí „ukázat úplně všechno“. Zpěvačce Olze Lounové se ale povedlo něco, co žádné jiné Češce před ní – prestižní magazín pro pány ji oslovil, aby pózovala jako první česká „těhule“.

Magazín se zajíčkem v logu je i v České republice velmi oblíbený. Na jeho stránky se v průběhu historie nechala zvěčnit celá řada českých žen.

Hrušínská a nyní i Lounová

Naposledy se například mluvilo o Kristýně Hrušínské, která ve svých 37 letech nafotila pořádně žhavé snímky. Dokonce tehdy měla požehnání od svého muže.

Nyní o focení pro stejný pánský magazín informovala své fanoušky také zpěvačka Olga Lounová. Ta se navíc pochlubila jedním svým prvenstvím.

První těhotná Češka

Na svůj instagram přidala snímek zachycující průběh focení. Ke snímku přidala popisek: „Už ve čtvrtek… Jako první Češka za celou historii.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Lounová (@olgalounova)

Podle hashtagu „pregnant“, tedy „těhotná“, zřejmě narážela na fakt, že je v časopise úplně poprvé zvěčněna žena z České republiky, která je v očekávání.

Zpěvačka se proto raduje. Ani lidé v komentářích nešetřili chválou a srdíčky. Jednou z nich byli i první dáma Dagmar Havlová či slavná návrhářka Blanka Matragi.

Miminka se nemůže dočkat

Nejedná se ale o první zpěvaččino focení. Na své těhotenské bříško je náležitě pyšná, proto si jej nechala nedávno zvěčnit i od své kamarádky.

Jak je vidět, jedenačtyřicetiletá Lounová si své první těhotenství pořádně užívá. Na svou holčičku se tak velmi těší, a to i společně se svým partnerem Janem Kréglem.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Blesk

Autor: Markéta Mladá

Související články