Zuzana Belohorcová touží po pozornosti. Předvedla své tělo v plavkách a uznala, že do dokonalé postavy má daleko

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
zuzana belohorcova

Zdroj: Profimedia

Zuzana Belohorcová prý nemá dokonalou postavu. Alespoň ona sama to o sobě prohlásila u poslední fotky na instagramu. Většině normálních lidí by samozřejmě došlo, že to je pouze touha po pozornosti a snaha najít sledující, kteří jí budou toto tvrzení vyvracet, bohužel řada fanoušků na to moderátorce skočila a dopřála jí přesně ta slova, o která si v podstatě řekla.

Slovenská hvězda sdílí fotografie na sociálních sítích poměrně často. Vypadá dobře a snímky v plavkách logicky umí zaujmout.

Na tom by nebylo nic špatného, žadonit ale o milé komentáře trapnými hláškami, to už je možná trochu příliš.

Na druhou stranu se ukázalo, že to Zuzaně vychází. Její sledující už tak vysoké sebevědomí moderátorce pravidelně zvedají, a když si o pochvalu řekla, dostala ji i tentokrát.

Nedokonalá postava?

„Já vím, do dokonalé postavy mám na sto honů daleko, ale není nad spokojenost a vyrovnanost sám se sebou,“ napsala Zuzana k fotce, na které se vystavuje v plavkách.

Sice píše, že je se sebou spokojená, přitom ale škemrá o komentáře, aby si potvrdila, že opravdu vypadá dobře. Tak jak to tedy je?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

„Zdravá, pevná a vysportovaná postava je základ. A i když to mám někdy jako na houpačce, nejdůležitější je stejně zdraví,“ dodala.

Samozřejmě je důležité umět sám sebe pochválit. A to Zuzaně jde. Jejím sledujícím bohužel nedochází, že v komentářích píší slovo od slova našeptávané pochvaly.

Na snímku se moderátorka nakrucuje tak, aby co nejlépe vynikly její křivky. Širokým úsměvem ukazuje, že sebevědomí má vysoké dost. Přitom ale lační po dalších a dalších pochvalách.

Krásná navenek i uvnitř

Možná kdyby jednou lidé Belohorcové neskočili na její prosby o pochvalu, byl by některý z jejích dalších příspěvků o něčem jiném než o „nedokonalé“ postavě.

„Jsi velká kočka, můžeš být vzorem pro celé Slovensko!“ napsala jedna z fanynek moderátorce. Další se přidala: „Zuzko, postavu máte krásnou, ale ještě krásnější je vaše srdce. Jste moc milý a pozitivní člověk.“

Jeden člověk za druhým píše Belohorcové přesně to, co si přála slyšet. Jedno se tedy musí Zuzaně nechat: rozhodně ví, jak na své fanoušky.

„Můžete být velmi spokojená sama se sebou,“ hodnotí její snímek další fanoušek. A svým způsobem má pravdu. Moderátorka docílila svého a hrdá na sebe rozhodně být může.

Zdroj: Instagram

Autor: Shani Maiová

Související články