Nenávist mezi celebritami. Které slavné hvězdy se nemůžou vystát?

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Julia Roberts

Zdroj: Shutterstock

I v Hollywoodu nastávají situace, kdy si dva kolegové zkrátka nesednou, nebo se dokonce až nemůžou navzájem vystát. A to i přesto, že na veřejnosti působí, jako kdyby neměli žádný problém. Přece jenom herectví je jejich profese, a tak i před novináři dokáží hrát, že jsou v pohodě. Přinášíme vám ty nejpřekvapivější záště, o nichž píše časopis Cosmopolitan.

I hvězdy jsou jen lidé a někdy už svou nevoli nedokáží a nechtějí skrývat. A tak nemají problém veřejně přiznat, koho z kolegů nemají rády a proč.

Julia Roberts a Nicole Kidman

Julia Roberts nemá svou kolegyni Nicole Kidman příliš v lásce. Jednou se nechala slyšet, že se jí nelíbí chování Nicole k jejím hereckým kolegům, pracovníkům a podřízeným. Je to prý nafoukaná herečka, která má nosánek nahoru, a to nejen ve fyzické podobě. K ostatním se prý chová jako ke sluhům a nevěnuje jim ani letmý pohled.

Bruce Willis a Sylvester Stallone

„Lakomý a líný. Jednoduchá kombinace, která vede k profesnímu selhání.“ Takhle se Stallone vyjádřil na twitteru o své spolupráci s Brucem Willisem. Nepřízeň mezi těmito dvěma herci vznikla při natáčení snímku Postradatelní, který si vzal pod křídla sám filmový Rambo Sylvester Stallone. Tomu se očividně Willisovo chování příliš nelíbilo.

Mariah Carey a Nicki Minaj

V době, kdy mohli diváci sledovat show American Idol, se nejvíce bavili neustálými konflikty těchto dvou zpěvaček, které společně zasedly za porotcovský stůl. Souboj mezi nimi vyvrcholil rozhovorem, ve kterém Mariah řekla, že pracovat s Minaj bylo stejné jako pracovat s ďáblem. Obě řekly, že spolu už nikdy spolupracovat nehodlají.

Justin Bieber a Orlando Bloom

Tito dva fešáci se rozkmotřili po tom, co Justin měl kdysi dávno flirtovat s bývalou manželkou Orlanda Blooma, modelkou Mirandou Kerr. Možná proto se Orlando nechal vidět se zpěvačkou Selenou Gomez, se kterou chodil zase mladý Justin. Takže by si měli být kvit. Jenže chlapi asi vážně nikdy nevyrostou.

Christina Aguilera a Kelly Osbourne

Taková malichernost a jaké škody může napáchat. Dámy se navzájem označily za tlusté. Kelly tedy tvrdí, že ona to řekla o Christině až po tom, co blonďatá zpěvačka s černošským hlasem prohlásila o ní, že je tlustá. No nepřipadá vám tento spor jako někde ve školce nebo na základní škole? Tyhle dvě se však od té doby spolu „neka“.

Zdroj: Cosmopolitan

Autor: Klára Kovalčíková

Související články