Nela Boudová přinesla návod, jak si poradit s momentální situací ve světě. Sledujícím dala hned několik rad

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Nela Boudova

Zdroj: Profimedia

Herečku Nelu Boudovou není třeba představovat, její herecká kariéra je dlouhá a pestrá. Není to ale vše, o co se čtyřiapadesátiletá umělkyně zajímá. Kromě hraní, moderování, dabingu a psaní knih pro děti se v poměrně pokročilém věku rozhodla stát osobní koučkou. Dnes se cítí spíše jako koučka, co hraje.

V nedávném období, kdy herci nemohli vykonávat svou profesi, se Nela rozhodla zdokonalovat právě v profesi osobního kouče a otevřela si praxi.

Jiná tvář oblíbené herečky

V této profesi našla poslání, protože je přesvědčená, že má schopnost z této pozice lidem něco dát, nasměrovat je k novým životním cílům a vyvést je ze slepé uličky, pokud se do ní dostali a neví, jak z ní ven.

Ve volném čase četla duchovní knížky, aby co nejlépe pochopila, co lidská duše potřebuje. Sama tak poznala, že si musí svůj život řídit a nést za něj zodpovědnost. A přesně to se snaží naučit své klienty.

Nela si tak zvolila cestu, po které chce vést lidi k pochopení a poznání, že mají v životě celou řadu možností, o kterých možná nemají tušení. Nela uvádí, že sama se na své vlastní duchovní cestě mění a chce pomáhat ostatním.

Dnes více než jindy je potřeba se o duši starat, protože svět se mění způsobem, který nikdo nečekal. Není snadné si udržet vyrovnanou mysl, zbavit se strachu a najít způsob, jak v nové době, která bere lidem zažité jistoty, žít.

Jak koučka uvádí, nejvíce o její pomoc stojí ženy jejího věku, které zapomněly na své sny a marně hledají něco, co by jim přineslo radost ze života. Podle Nely je důležité si zodpovědět na zásadní otázku, kde se člověk vidí třeba za dva roky a co od života vlastně chce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Boudova (@nboudova)

Co radí Nela svým sledujícím

Na svém instagramovém profilu Nela uvádí, že poslední dny měla klientky, které byly hodně vystresované z událostí posledních dnů a že i ona sama byla dost sklíčená. Radí svým příznivcům, aby zvážili, zda musí současnou situaci sledovat tak intenzivně, protože právě to může být extrémně stresující.

Návod, jak se stresem zatočit, není jednoduchý, ale je třeba i v takové mimořádné době zkusit žít normální život a nebát se radovat se z maličkostí, které každý den může přinést.

Jak Nela říká, není špatné se i v této době něčemu zasmát, cítit se spokojeně. Současná situace může trvat hodně dlouho, je třeba s tím počítat a naučit se s tím žít.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Boudova (@nboudova)

Není dobré potlačovat své pocity, ale je třeba přijmout, že život jde dál i v této době, která nám přináší nové životní zkušenosti.

Návod, jak se vyrovnat s úzkostí a strachem, jenž na každého doléhá, tkví v nutném omezení množství pozornosti, kterou všichni věnujeme médiím informujícím celé dny o válečné situaci.

Není to o tom se nezajímat, ale je potřeba si tyto události „dávkovat“ a nezapomínat žít běžný život a radovat se z obyčejných věcí. A hlavní je nemít výčitky svědomí z toho, že si člověk vytvoří klid a mír v duši, přestože všude kolem je hodně strachu a neštěstí.

Zdroj: instagram.com
Autor: Lída Kropáčková

Související články