David Gránský vyrazil se svou ženou na Batmana. Pod upnutým oblečením se jí rýsovalo těhotenské bříško

od Markéta Krejčí
   2 minuty čtení
Gransky David

Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia

David Gránský je herec, zpěvák, dabér a v neposlední řadě také nastávající tatínek. Na své první miminko už se moc těší a svůj instagram zaplňuje fotkami se svou těhotnou partnerkou Nikolou. Tu ještě stihl v pokročilém stádiu těhotenství vyvést do společnosti.

David Gránský je velmi nadaný mladý muž. Hraje, zpívá, moderuje a věnuje se i dabingu. V současné době se objevuje na televizi Prima v seriálu ZOO.

Pohlaví zatím tají

V soukromí nyní zažívá zřejmě jedno z nejkrásnějších období života. Se svou manželkou, s níž tvoří pár už 13 let, z toho tři roky jsou manželé, očekávají svého prvního potomka.

O tom, zda to bude holčička, či kluk, pár ale zatím mlčí. „Zatím to neví ani naše rodina. Prozrazujeme to formou stíracích losů, tak by to nebylo fér to takhle veřejně říct,“ svěřil se Super.cz Gránský.

Na svou roli tatínka se neuvěřitelně těší, aspoň to vyplývá z jeho příspěvků na instagramu, kde se to fotkami s bříškem jen hemží.

S manželkou si vyšli do kina

Nyní se Gránský rozhodl vyrazit ještě s manželkou, která je v šestém měsíci, do společnosti, než jim nastanou ty pravé rodičovské povinnosti. Bříško se jí rýsovalo pod upnutým černým oblečením.

profimedia

Zdroj: Profimedia

„Poprvé jsem vzal své dítě do kina. Manželka zatím musí být u toho,“ zavtipkoval pro Super.cz David. Oba tak navštívili premiéru nového Batmana.

Obavy z budoucnosti

Jak sám herec následně doplnil, museli se se ženou už konečně odreagovat, neboť současná politická situace jim přidělává pořádné vrásky.

„Říkám si, jestli je vůbec zodpovědné na svět přivádět dítě. Ale děti se rodily vždycky, i během válek. Svět se najednou nemůže zastavit. Ale strach a obavy tam jsou,“ uzavřel pro společenský web pohledný herec.

Zdroj: Onlyu.cz, Super.cz

Autor: Karolína Ševcová

Související články