Největší nesmysly: Kdy se hollywoodské hvězdy zachovaly jako hlupáci

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Angelina Jolie

Zdroj: Shutterstock

Člověk by řekl, že hvězdy z Hollywoodu vědí, zač je toho loket, a nemůžou si tedy dovolit chovat se hloupě. Opak je však pravdou. I mezi celebritami světového formátu se najdou tací, kteří naivně věří nesmyslu, kterému by nevěřilo ani malé dítě.

I když je to velice těžké, zapomeňme na chvíli na nějakou koronu a nebavme se tu o konspiračních teoriích ohledně této aktivní pandemie. Pojďme si ukázat, čemu všemu dokážou věřit takové osobnosti, jako je například Angelina Jolie nebo Bradley Cooper.

Michelle Pfeiffer se chtěla živit jen vzduchem

Herečka Michelle Pfeiffer nedávno prozradila, že když jí bylo dvacet let, věřila tomu, že člověk může být živ jen ze vzduchu a slunečního světla. Tento způsob se prý nazývá breatharianismus, který hlásá, že člověk nemusí jíst ani pít, ani spát. Člověk se pak stane spirituální bytostí.

Byla tehdy mladá a v Hollywoodu začínala. Byl na ni vyvíjen tlak, aby byla hubená, což bylo vzhledem k její profesi pochopitelné. Naštěstí později přišla k rozumu. Přesto je dodnes striktní vegankou.

Katie Price má mylnou představu o tom, jak udělat z dcery hvězdu

Katie ze své dcery dělá dospělou ženu. Nechává ji se líčit, žehlit si vlasy a všemožně se čančat. Na tom by nebylo nic divného, kdyby se tak nedělo již v jejích osmi letech. Make-upem tak dohání svou maminku a blesky fotografů se jí také vždycky líbily.

Jenže takový způsob, jak na sebe upozornit a přitáhnout na sebe pozornost, rozhodně není správný. Cesta do showbyznysu je i jiná, než svou zmalovanou dceru vystavovat novinářům a fotografům.

Angelina Jolie věřila, že na šňupání není nic špatného

Angelina Jolie se prý v devadesátých letech neštítila ani heroinu, ani kokainu. Podle slov jejího tehdejšího dealera si je sice nikdy nepíchala do žil, šňupání však bylo jejím koníčkem.

Kdo by to byl řekl, že tato ikonická herečka si užívala tuto „neškodnou“ zábavu.

Courtney Stodden si myslí, že být laciná je sexy

Modelka a zpěvačka Courtney Stodden postavila svůj styl na laciné přestárlé prostitutce.

Nevíme, jak vy, ale nám nepřijde sexy, když žena na červeném koberci vypadá, jako by si právě odskočila od tyče z laciného baru. Jedna věc je být provokativní, a druhá být laciná.

Bradley Cooper poslouchá maminku na slovo

Charismatický herec se prý rozešel se svou přítelkyní, se kterou se procházel ruku v ruce po ulici. O týden později oznámil konec jejich vztahu.

Důvodem prý byl názor Bradleyho mámy, které dívka nesedla a neměla ji ráda. Kdo by v tomhle své rodiče poslech?

Autor: Klára Kovalčíková

Související články