Markéta (31): Omylem jsem poslala žhavou zprávu svému šéfovi místo příteli. Jeho reakce ve mně probudila skryté touhy

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Zena sef sms

Zdroj: Shutterstock

Někdy nevíme, po čem skutečně toužíme, dokud nám to někdo neukáže nebo nenabídne. Přesně o tom je příběh Markéty, která si dlouho myslela, že už by ji v posteli nic nepřekvapilo. Ale ukázalo se, že opak je pravdou. I tak je jí ale trapné příteli přiznat, jak se to stalo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Cítím se ještě stále mladě a občas s partnerem trochu experimentujeme. Jednoho večera, když byl v práci, jsem mu psala, jak se na něho moc těším a co všechno bych s ním chtěla dělat,“ popisuje Markéta.

„Jenže jsem zprávu omylem poslala svému šéfovi. Ten na ni odpověděl dost žhavou SMS, která mě vykolejila, ale zároveň ve mně vyvolala pocit, že bych to chtěla zkusit. Hned ten večer jsem příteli své skryté touhy odhalila.“

Nikdy mě to nenapadlo

Markéta se svěřuje, že se svým přítelem nikdy neměli v posteli problém. Ona ráda experimentuje a jemu to nevadí. Mnohokrát proto vyzkoušeli různé hračky či aktivity.

„Není na tom nic divného, hodně mých přátel to tak má, jsme v některých ohledech poměrně sdílní,“ vysvětluje Markéta. „S přítelem jsme poslední dobou trochu experimentovali s ledem a mně se to zalíbilo.

Ve zprávě, kterou jsem napsala, jsem mu popsala své spodní prádlo a napsala, že bych potřebovala trochu zchladit. Až po odeslání mi došlo, že číslo nebylo mého přítele, ale mého šéfa z práce,“ přiznává.

Ten ovšem překvapivě na zprávu odepsal, že by ji zchladil hned, nicméně mnohem raději má romantiku, svíčky a vosk na lidské kůži. A Markéta si uvědomila, že tímto směrem nikdy nepřemýšlela.

„Ještě ten večer jsem svému příteli řekla, že bych ráda vyzkoušela něco nového. Nakonec to bylo skvělé a já jsem vlastně ráda, že jsem takový tip dostala. I když to bylo od člověka, od kterého bych to nečekala.

Doufám, že se to nikdy nedozví

Přítel se několikrát Markéty zeptal, jak ji taková věc vůbec napadla, ona ale několikrát zalhala, že ani neví, že o tom přemýšlela už docela dlouho. Je jí totiž trapné přiznat, co se stalo ve skutečnosti.

„Doufám, že se to přítel nikdy nedozví. Mluvit o svých touhách je v pořádku, ale jsou věci, které jsou trapné i mně. A milostná zpráva šéfovi mezi mě rozhodně patří,“ vysvětluje čtenářka.

Zároveň doufá, že se ani šéf nedozví, kdo mu tehdy v podvečer zprávu napsal. Z odpovědi totiž pochopila, že on její číslo uložené nemá a ani nevěděl, komu odepsal.

„Je to tak trochu podivín. Kdyby mně někdo napsal takovou zprávu, řeknu si, že je to vtip nebo omyl. Rozhodně bych s ním nechtěla navázat konverzaci. Navíc, pokud vím, má můj šéf manželku,“ říká Markéta.

„Tak jenom doufám, že se někdy nějak nedostane k mému osobnímu číslu a nespojí si to se mnou. Nevím, komu z nás dvou by pak bylo trapněji,“ dodává závěrem.

Autor: Shani Maiová

Související články