Marie Rottrová vychovala pěkného fešáka. Její syn je sympaťák nadaný hned v několika ohledech

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
marie rottrova

Zdroj: David Malik / CNC / Profimedia

Vít Rotter se na veřejnosti často neukazuje. Ačkoli je šestapadesátileý muž skvělým baskytaristou a v médiích je známý, střeží si své soukromí a málokdy se někdy objeví nějaká jeho fotka. Proto fanoušky potěšilo, když maminka Marie Rottrová na instagramu sdílela společný snímek.

Sympatický muž se dříve věnoval hudbě ve velkém. I dnes je jeho koníčkem, není ale jeho hlavní pracovní náplní. Vít Rotter je totiž především provozovatelem kosmetického salonu. Podle některých fanoušků to souvisí s potřebou umělců neustále tvořit něco nového a být kreativní i vůči ostatním.

Marie Rottrová navíc ve svých 80 letech pořád vypadá skvěle a mnoho lidí by jí tipovalo i o deset roků méně. Může za tím být nějaká ta péče v synově podniku? Pokud ano, je třeba podotknout, že se o svou maminku skvěle stará a udělal dobře, že se vydal tímto směrem.

Oblíbená snacha

Více než 20 let žil Vít Rotter se svou manželkou Tamarou. S tou dokonce vychoval dva syny, kteří jsou dnes již dospělí.

Jenomže pak si našel mladší přítelkyni a od manželky odešel. Rodina se ale rozhodla, že nebude o celé věci příliš mluvit, aby dopřála soukromí dětem.

S Tamarou měla Marie vynikající vztahy. Za rodinou často jezdila a trávila čas se svými vnuky. Je možné, že i po rozvodu zůstaly obě ženy kamarádkami, koneckonců to nevypadá, že by se rodina rozešla nějak ve zlém. A zpěvačka by určitě nerada přišla o skvělou přítelkyni.

Věčně Vitoušek

I když se Vít Rotter nerad chlubí svými fotografiemi a drží se spíše stranou od médií, jeho maminka mu to někdy trochu pokazí.

Když přidala na instagram společnou fotku, fanoušci hned začali posílat srdíčka a milé komentáře. Jednou za čas zkrátka musí tento muž slávu přetrpět.

Fotka je sice už staršího data, oba hudebně nadaní lidé se na ni ale usmívají a je vidět, že rodinné pouto mezi nimi je velmi silné. Zpěvačka dokonce prozradila, že svého syna oslovuje stále zdrobněle. I když z něho vyrostl pořádný fešák, vždy to bude její malý chlapeček Vitoušek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marie Rottrová (@marierottrova_official)

Vztahy v rodině jsou stále skvělé. Marie ze svého syna vychovala muže, který se rád usmívá na svět a je to sympaťák nadaný hned v několika ohledech.

Po mamince jednoduše zdědil více než jen její šarm. Kdo ví, zda se zase někdy pochlubí společnými fotkami.

Podle ohlasů sledujících by to nebylo od věci. Snímek se dočkal velkého uznání a celou řadu fanoušků zajímá, jak se dnes syn Marie Rottrové vlastně má a co dělá.

Je tak možné, že jeden výjimečný snímek nebyl nakonec poslední a do budoucna se ještě nějaký ten záznam rodinné idylky objeví.

Zdroj: Instagramnasehvezdy.cz

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články