Marcela (28): Místo něho ležel ráno na posteli vzkaz. Nechtějte vědět, co mi napsal, než zbaběle zdrhnul!

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Zena vzkaz

Zdroj: Shutterstock

Marcela si vyrazila s kamarádkou za zábavou. Po náročném pracovním týdnu hledala v pátečním povyražení zaslouženou relaxaci. S kamarádkou se chtěla dobře pobavit a nebránila se ani nějakému tomu flirtu. Byla zrovna nezadaná a o muže nikdy nouzi neměla. Tak proč ne?

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Večer s kamarádkou Markétou se vydařil. Obě ženy se dobře bavily, daly si dobré jídlo a samozřejmě to zapily oblíbeným vínem. I touha po flirtování se Marcele vyplnila. Do oka jí totiž padl vysoký sympaťák. A toho si také později pozvala k sobě domů.

Přesně tohle jsem potřebovala

Vyrazit s Markétou do baru byl fakt dobrý nápad. Měla jsem toho za celý týden v práci vážně plné kecky a vidina pokecu s kámoškou a skleničkou vína zněla více než lákavě.

Velmi rychle jsem se uvolnila. Pomohl mi k tomu alkohol, kterému jsme se ani jedna nebránila. Daly jsme si už několikátou skleničku bílého a opravdu dobře si povídaly.

Flirtoval se mnou a já se tomu nebránila

Někdy později jsem si všimla, že po mně pořád pokukuje nějaký muž. Od prvního pohledu vypadal sympaticky. Byl to fešák – nebo za mě mluvilo víno? Ne, líbil se mi.

Tak jsem se flirtování nebránila. Po chvíli vzájemného koketování se osmělil a přišel k našemu stolu.

Kamarádka pochopila a ani ne do deseti minut byla pryč. Vlastně ani nevím, kam zmizela. Na mobilu jsem měla zprávu, ať si večer užiju, že se druhý den ozve. Tak jsem její zmizení hodila za hlavu a užívala si se sympaťákem Honzou.

Pozvala jsem ho k sobě

Další sklenička alkoholu a Honzova příjemná společnost mi vnukly nápad, abych ho pozvala k sobě domů. Dorazili jsme po půlnoci a bez zbytečně dlouhého otálení skončili u mě v posteli.

Něco tak vzrušujícího jsem dlouho nezažila. Už nějaký ten týden jsem byla sama, pozornost Honzy mi přišla vhod, navíc to v posteli fakt uměl. Po druhém čísle jsem spokojeně odpadla. Doslova.

Ráno jsem našla vzkaz

Když jsem ráno otevřela oči, tak nějak jsem počítala s tím, že Honzu najdu ležet vedle sebe. Prázdný polštář mi ale napověděl, že je pryč. Našla jsem však něco jiného.

Byl to vzkaz napsaný na kusu utrženého letáku. Stálo tam, že jsem si nemusela dělat škodu, protože tak dobrá jsem zase nebyla. Nechápala jsem to, navíc se mě ta slova dotkla. Ten největší šok ale teprve přišel.

Když jsem se rozhlédla, všimla jsem si otevřených šuplíků. Prošla jsem bytem a v něm našla nepořádek. Honza se očividně před odchodem, nebo spíš zbabělým útěkem, stihl podívat, co kde skrývám. Odnesl můj mobil, notebook a nějaké peníze. Až tehdy mi došlo, co měl znamenat ten vzkaz, že si nemám dělat škodu. Naletěla jsem podvodníkovi. Po téhle zkušenosti už si domů žádného chlapa nepozvu, i kdybych se měla připravit o všechnu rozkoš světa!

Autor: Karolína Nezbedová

Související články