Lumír Nykl ze seriálu Ulice se konečně rozhoupal a oženil se. Nebudete věřit, kolik let ho jeho partnerka uháněla

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Václav Svoboda s manzelkou

Zdroj: Shutterstock

Všichni znají seriálového Lumíra Nykla z Ulice, kde hraje již celých šestnáct let. Za tu dobu jeho postava vystřídala mnoho tváří. Jeho představitel Václav Svoboda však za tu dobu nevystřídal ani tvář, ani partnerku. S tou se v sobotu konečně oženil. Informoval nás o tom portál Super.cz

Tomu se říká trpělivost

Říkáme konečně, protože jeho partnerka na tento slavnostní den vydržela čekat celých dvacet tři let. Myslíme si, že trpělivější ženu si Václav nemohl přát. Kdo z řad nevěst by vydržel na svůj jedinečný svatební den čekat přes dvě dekády šťastného vztahu.

Nikdo už ani nedoufal, že by se po takové době rozhodli vzít. Přesto loni v únoru oznámil Václav zásnuby a novinku, že se v létě téhož roku vezmou.

Ukecala mě

„Se ženou jsme si řekli, že po 22 letech už nastal ten čas. Asi jsem dozrál, nebo mě prostě ukecala, teď nevím přesně. Ale letos v létě se budeme brát,“ prozradil na Frekvenci 1.

„My už jsme spolu tak dlouho, že horší už to být nemůže,“ vtipkoval Svoboda.

Jejich plán na dlouho očekávaný sňatek se však musel přesunout, vzhledem ke koronavirové situaci, a tak ke sňatku došlo až v sobotu 17. července letošního roku.

Manželství po dvaceti letech se jich zatím netýká

Je to zvláštní, že se někdo ke svatbě nemá tolik let vztahu a pak „na stará kolena“ do toho praští. Ale je pravda, že „po dvaceti letech manželství“ je takový všeobecný milník, kdy to začíná jít z kopce (s intimním životem, s vášní, se zamilovaností…).

Václav Svoboda s partnerkou na to vyzráli a místo toho, aby teď měli za sebou právě těch prokletých dvacet let manželství, teprve s ním začínají.

Zda-li to bude mít nějaký výsledek a výhody, to se teprve uvidí.

Novomanželé spolu žijí v Brně, odkud Václav dojíždí do Prahy na natáčení seriálu Ulice, nebo na divadelní představení, ve kterých inscenuje.

Zdroj: Super.cz

Autor: Julie Bordášová

Související články