Lucie Šafářová má doma malého veselého smíška, s nímž krmí kachny. Leontýnce brzy přibude sourozenec

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
lucie safarova

Zdroj: Profimedia

Lucie Šafářová je sice bývalá profesionální tenistka, dnes se ale daleko raději než sportu věnuje své rodině. Se svým manželem Tomášem Plekancem vychovává dvouletou dceru Leontýnku. Ta roste do krásy a podle mnohých se začíná podobat mamince.

Když se Leontýnka narodila, mnoho lidí tvrdilo, že je podobná spíše tatínkovi. V současné době se už ale z děvčátka stává malá slečna, u které se objevily spíše rysy maminčiny. A Lucie Šafářová je na svou dcerku hrdá. Pyšná maminka nepromarní žádnou z příležitostí, aby se pochlubila, jak holčička roste.

Na instagramu nedávno sdílela se svými fanoušky zážitky z procházky, na kterou s dcerkou vyrazila. Sněhu si sice letos malá holčička moc neužila, na druhou stranu na krmení kachen bylo počasí dokonalé. Jednou si bude takovou vzpomínkovou fotku malá Leontýnka s láskou prohlížet.

Rodinné objetí

„Znám jednu dívku, co mi do mého života vnesla spoustu nových barev,“ napsala Šafářová u fotografie. Na té dřepí u rybníka, její holčička ji láskyplně objímá a obě se usmívají do objektivu. Celou scenérii doplňuje několik hladových kachen, se kterými se předtím Lucie rozdělila o chleba.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Safarova (@lucie.safarova)

Z fotky je vidět, jak moc Lucie s Leontýnkou jedna pro druhou znamenají. Zároveň se ukazuje, že za jakéhokoli počasí se dají děti vzít ven na procházku, aby poznávaly přírodu a užily si čerstvého vzduchu. Lucie má koneckonců zdravý životní styl v krvi a nehodlá se jenom válet doma.

Vyroste z malé Leontýnky také sportovkyně, nebo se bude věnovat něčemu úplně jinému a na procházku vyrazí jen rekreačně? Odpovědi přinese čas, už teď je ale jasné, že maminka ji bude podporovat, ať už se vydá jakýmkoli směrem.

Rozkošný smíšek

Pod fotkou se objevují komentáře nejen v češtině, fanoušky má celá rodina i mezi zahraničními sledujícími. Většina z nich hned na první pohled poznává, že fotka je plná lásky a pozitivní energie, proto se to pod ní hemží jen milými vzkazy.

„Nádherná holčička. Její roztomilý úsměv mě dostal,“ píše jeden ze sledujících. Na tom, že je Leontýnka malý rozkošný smíšek, se shoduje i celá řada dalších osob. Až se za čas holčička naučí číst, třeba si ráda přečte, co si o ní v jejích dvou letech lidé mysleli.

„Krásné holky má Pleky doma,“ chválí na závěr v jednom komentáři fanoušek hokejového útočníka, který se o rodinu stará. Holčička už teď vyrůstá v láskyplném prostředí dvou sportovně založených rodičů a do budoucna tomu rozhodně nebude jinak. Navíc se jí letos narodí bratříček.

Zdroj: Instagram

Autor: Shani Maiová

Související články