Nikol Leitgeb porodila miniaturu svého manžela. Malý Tobias měl už po narození bujnou kštici

od Markéta Krejčí
   2 minuty čtení
Stibrova Nikol

Zdroj: Profimedia

Nikol Leitgeb je herečka, zpěvačka a moderátorka, ale především velmi úspěšná influencerka a „instamatka“, jejíž humor je blízký pěkné řádce žen na mateřské. Lví podíl na úspěchu mají bezpochyby i její dva synové, kteří jsou neuvěřitelně roztomilí. Po kom tuto roztomilost vlastně zdědili?

Nikol Leitgeb pochází z Rakovníka a již od malička se věnovala herectví. V současné době je na mateřské dovolené se svými dvěma dětmi.

Dva synové

Starší syn Mathias, který dostal přezdívku Radovan, a to kvůli své velmi veselé a extrovertní povaze, se narodil v červenci roku 2017. Jeho otcem je Martin Kyncl.

S tím se ale Nikol po roce rozešla. V roce 2020 začala randit s Petrem Leitgebem, kterého si nakonec i tajně vzala. V červnu se jim narodil syn Tobias, kterému se říká Mauglí, a to kvůli jeho bujné kštici, kterou měl už po narození.

Každý je úplně jiný

Oba její synové si nejsou příliš podobní, ani povahově, ani vzhledem. „Vyvážilo se to. Vesmír je u nás konečně v rovnováze. Máťa extrémně živý, Mauglí tichý pozorovatel. Když nemá hlad, celý den se neozve,“ řekla pro iDnes.cz influencerka.

A čím je to způsobeno? Zřejmě to bude tím, že jsou oba chlapci spíše po svých tatíncích a geny Nikol musely zřejmě při tvorbě jejích dětí pořádně ustoupit.

Tobias je dokonalá kopie tatínka

Velmi výrazně je to vidět na fotkách, které nedávno přidala na svůj instagram. Tam je zvěčněna s malým Tobiasem v náručí a oběma to velice sluší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Nejde si ale nevšimnout, že malý je celý jeho tatínek Petr. Zaznamenali to i fanoušci, kteří to neváhali napsat do komentářů pod snímek.

„Jako byste držela zmenšeninu svého muže! Ale teda jste krásní,“ napsala jedna ze sledujících. „Moc vtipné, držet v náručí miniaturu svého manžela,“ napsala fanynka Eva.

Zdroj: Ahaonline, Idnes.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá

Související články