Lady Gaga měla pohádkovou svatbu. Během natáčení House of Gucci si zahrála nevěstu

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Lady Gaga Svatba

Zdroj: Profimedia

Lady Gaga je kromě svého zpěvu proslulá také tím, že se nebojí ukázat své tělo ve speciálních modelech, které by si na sebe jen tak někdo nevzal. Stala se prakticky ikonou módní podivnosti, nedávno se ale ukázalo, že i v krásných – a hlavně normálních – šatech vypadá opravdu skvěle.

Lady Gaga je žena mnoha tváří. Vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta je americká zpěvačka, skladatelka, producentka, klavíristka, textařka i herečka. Její přirozený vzhled zná přes její líčení a originální obleky jen málokdo.

Šaty, ve kterých se nebojí vyjít na pódium, někdy fanoušky šokují. Zatímco podle některých je Lady Gaga až příliš kontroverzní, jiní ji obdivují a chválí její odvahu ukázat, co všechno v sobě má.

Šaty z masa nebo kontroverzní jeptiška

Mezi outfity, ve kterých se Lady Gaga objevila na pódiu, patří opravdu vtipné a kontroverzní kousky, o kterých se vám ani ve snu nezdálo. Pravděpodobně nejvíce proslaveným je oblek z masa.

V šatech, ve kterých Lady Gaga připomínala živý chodící steak, se nebála vystoupit a zpívat své největší hity. Aby byl oblek kompletní, měla k němu i masové boty do poloviny lýtek.

Jindy zase vystupovala v kostýmu jeptišky. Pokud byste ale čekali černý hábit, který zahaluje celé tělo, mýlíte se. V bílém průsvitném obleku se sytě blond parukou ukázala přesný opak toho, jak by měla jeptiška vypadat.

V jednom z případů neváhala zpěvačka vyjít na pódium pokrytá plyšovými žábami, jindy si na sebe oblékla overal z cukrové vaty. Každý její outfit je navíc vždy doplněn šíleným a co nejbarevnějším líčením.

Filmová nevěsta

Že se Lady Gaga dokáže obléknout pod taktovkou režisérů i jako krásná žena, dokazují snímky z natáčení filmu House of Gucci. V něm si totiž herečka zahraje nevěstu, která má na sobě krásné svatební šaty.

Drama natáčené podle knihy Sary Gay Forden je o lásce, vraždě, intrikách i nenávisti. I když k dokončení má snímek daleko, už teď se na internetu objevily fotky Lady Gaga v úchvatných šatech.

Bílá róba do tvaru A herečce a zpěvačce neskutečně sluší a mnozí si možná říkají, proč měla kdy potřebu upozorňovat na sebe kontroverzními obleky, které zastínily její skutečnou krásu.

Jenže podle mnohých takto Lady Gaga už není sama sebou, i když je nepopiratelně krásná a vypadá skvěle. Někteří fanoušci by raději uvítali zpátky tu divokou a nespoutanou Lady Gaga, která na pódiu září úplně v čemkoli.

Ve filmu House of Gucci umělkyně rozhodně zazáří. Už teď je jasné, že se někteří lidé nemohou dočkat toho, co všechno v překrásných šatech předvede. Její móda kontroverzních šatů je už možná u konce.

Na druhou stranu, i když se v poslední době Lady Gaga neukázala na pódiu v ničem nečekaném, je možné, že jí to brzy bude chybět a své fanoušky opět překvapí. Kdo ví, co můžeme od této ženy ještě čekat?

Zdroj: harpersbazaar.com, hellomagazine.com, marieclaire.com
Autor: Shani Maiová

Související články