Tyto slavné ženy převzaly iniciativu a požádaly své partnery o ruku

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
pink a jeji manzel

Zdroj: Profimedia

Žádost o ruku je zpravidla mužskou záležitostí. Už odmalička je v nás tak nějak vytvářena představa, že jsou to právě muži, na kterých „stojí“ tento úkol. Vyslovit se, pokleknout před partnerkou a vytasit se s prstenem.

I když v sobě máme nějakou představu léta zakořeněnou, ne nadarmo se říká, že existují výjimky potvrzující pravidlo. A ačkoli jsme zvyklí, že o ruku žádají muži, některé ženy vzaly iniciativu do svých rukou a vyslovily se dříve, než jejich drahé polovičky.

Slavné ženy, které se toho nebály

Příkladem mohou být některé slavné ženy, které navzdory určitým předsudkům a očekávání společnosti „byly na tahu“ dříve než jejich partneři.

A proč ne? Není na tom nic špatného. Kdo ví – třeba se těmito „průkopnicemi“ budou inspirovat i některé z vás.

Zpěvačka Pink a motokrosový závodník Carey Hart

Oblíbená zpěvačka Pink požádala v roce 2005 svého přítele o ruku a to přímo na motokrosovém závodišti, kde byl její miláček doslova jako doma.

Zpěvačka na to šla originálně. Nad hlavou totiž držela tabuli s nápisem „Vezmeš si mě?“ A když Carey na její otázku nereagoval, přidala „Myslím to vážně!“. Partneři se nakonec vzali o rok později na exotické Kostarice.

Bývalá lyžařka Lindsey Vonn a hokejový obránce P. K. Subban

Lyžařka v důchodu Lindsey Vonn požádala o ruku svého přítele hokejového obránce P. K. Subbana až poté, co požádal o ruku on ji. Ke svatbě ale nakonec nedošlo.

Módní návrhářka Diane von Fürstenberg a podnikatel Barry Diller

Statečnou ženou, která požádala muže o ruku jako první, byla i slavná módní návrhářka Diane von Fürstenberg. Ta předtím svého přítele několikrát odmítla a dala mu tzv. košem.

Nakonec to ale byla ona, kdo možná trochu z legrace vznesl otázku, zda si ji její přítel, podnikatel Barry Diller, vezme. Svatba proběhla v roce 2001.

Zpěvačka Britney Spears a tanečník Kevin Federline

Tak trochu proti společenskému proudu šla i známá zpěvačka Britney Spears, která v roce 2004 požádala o ruku svého tehdejšího přítele, tanečníka Kevina Federlinea.

Zrovna se vraceli z Irska, když Britney vzala iniciativu do svých rukou. Manželství jim bohužel nevydrželo a po třech letech se rozvedli.

Zdroj: Newsbeezer.com
Autor: Karolína Nezbedová

Související články