Kim Kardashian má za sebou útrapy s mužem s bipolární poruchou. Na Oscarech byla ale nepřehlédnutelná

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
kim kardashian oscar

Zdroj: Profimedia

Jednou z nejvýznamnějších událostí roku je předávání cen Oscar. Je to tradiční přehlídka skvělých rób, na které se musí objevit každý, kdo v Americe něco znamená. Kim Kardashian tedy nemohla rozhodně chybět! Každý rok se zároveň čeká, kdo udělá skandál tentokrát. Letos se o pozdvižení postaral Will Smith, který v přímém přenosu vlepil facku komikovi, který si dělal legraci z jeho ženy. My se ale zaměříme na druhou nejsledovanější součást ceremoniálu – oblečení.

Módní policie má žně! Nástup na červený koberec je spojený s mnoha fotografiemi, které jsou poté pod drobnohledem komentovány. Jak si letos vedla Kim? A co její manželství s Kanyem Westem?

Konečně rozvedení

Ano, přesně tak! Začátkem března se Kim dočkala a po roce tahanic je konečně rozvedená. Její žádost o rozvod přišla jako blesk z čistého nebe. Ačkoliv po některých projevech jejího nyní již exmanžela bylo jasné, že život s ním není zrovna lehký.

Kanye West trpí bipolární poruchou, což je nemoc těžká sama o sobě, aniž by na vás neustále mířily reflektory. Kanye West se tak občas tzv. složí před kamerami.

Jedním z jeho nejznámějších kolapsů je jeho proslov při kandidatuře na prezidenta USA. Při projevu ze rozplakal a mluvil o tom, jak chtěl, aby šla Kim na potrat, když čekala dceru North. Pak k němu ale prý promluvil Bůh skrze televizní obrazovku. Není třeba dodávat, že Kanye svou kandidaturu nakonec ukončil nezdarem.

Kim přes všechny tyto manželovy problémy vypadala vždy jako spokojená a podporující manželka. Ale jak to v reálném životě chodí, něco jiného je život sdílený na instagramu a něco jiného je realita. A tak jí došly nervy a začal rok, který pro ni nebyl úplně jednoduchý.

Kanye postupně přecházel od proseb, aby se k němu vrátila, k výhrůžkám, následně ke sdělením, že jde hlavně o děti, a pak opět k výhrůžkám.

kim kardashian oscar

Zdroj: Profimedia

Kim se nenechala rozhodit a na rozvodu trvala. Nejspíše jí v tom pomáhal i nový vztah s komikem Petem Davidsonem. Právě do něj se West trefuje nejvíce a na svůj instagram dokonce vložil song, ve kterém popisuje, jak ho unese a bude ho mučit.

Futuristická Kim

Naštěstí se rok útrap spojených s rozvodem na Kim nijak významně nepodepsal a vypadá stále skvěle. Což předvedla i na ceremoniálu Oscar 2022.

Že je Kim módní ikona, nejspíše nezpochybňuje nikdo. Její modely šokují a nejednou bylo třeba, aby snesla hodně nepohodlí, aby daný model na sobě vydržela mít celý večer.

Na galavečer si zvolila krásné modré šaty, které obepínaly její postavu. Je jasné, že i tyto šaty ji musely v mnohém potrápit a úplně pohodlné pro ni nebyly, ale vypadala jako vždy skvěle. A o to jde.

Kim totiž právě díky tomu vydělává nemalé peníze, a tedy je tato trocha nepohodlí pro ni cenou za pohádkový život.

Zdroje: Blesk, Super

Autor: Soňa Jiroutová

Související články