Helena Zeťová po návratu z Řecka zamířila do domu svého tatínka na Valašsku. Zvelebuje jej k obrazu svému

od Nikol Kolomazníková
   2 minuty čtení
helena zetova

Zdroj: Nextfoto

Helena Zeťová, která byla svého času jednou z členek pěvecké skupiny Black Milk, dokázala svým uhrančivým pohledem podlomit kolena nejednomu muži. V posledních letech a s přibývajícími roky se ale zpěvačka stáhla do ústraní. Postupem času se vrátila i ke své přírodní barvě vlasů.

Českou zpěvačku Helenu Zeťovou byste teď pravděpodobně nepoznali. Dlouhá léta byly jejím znamením blond vlasy, které si často zaplétala do copánků. S touto image je ale konec, Helena totiž prošla proměnou.

Z Řecka zpátky do Česka

Helena Zeťová se netají tím, že má slabost pro Řecko. Vždyť právě do této sluncem zalité země se na dlouhých 18 let odstěhovala. Po rozchodu s posledním řeckým partnerem se ale vrátila zpět do Česka.

Po návratu zamířila na Valašsko, do domečku svého tatínka, který začala zvelebovat k obrazu svému. Nadšeně se na instagramu rozpovídala o tom, že si v domku předělává dva pokoje, sama pokládá podlahu, kupuje nářadí a velmi ji to baví. Také přiznala, že tatínek z proměn není zrovna nadšený.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený helenazetova (@helenazetova)

Fanouškům pak hned několikrát vyrazila dech. Jednou například v moment, kdy v létě sdílela fotografii, že i v Česku si dokáže naplno užívat sluníčka.

I když byla Helena zvyklá dlouhá léta na ostré řecké slunce, i to české jí náramně svědčí. Fotografií, na které se odhalila a ukázala své vnady, zamotala hlavu nejednomu fanouškovi.

Většinu času tráví se svým psem

Nejen fanoušky samozřejmě zajímá, jestli se po rozchodu s posledním řeckým partnerem po boku krásné zpěvačky objevuje někdo další.

Ačkoli se dle Blesku začátkem tohoto roku Helena objevila po boku jistého fešáka, se kterým byla na horách, většinu svého času tráví se psem.

Vypadá to tak, že aktuálně není po boku krásné české zpěvačky nikdo, s kým by se Helena chtěla pochlubit. Budeme jí proto přát hodně štěstí, láska se na ni jistě opět brzy usměje.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Natálie Kabourková

Související články