Sestry, ale každá úplně jiná. Lucie a Dominika Gottovy se spolu nebaví

od Markéta Krejčí
   < 1 minuta čtení
Lucie Dominika Gottova

Zdroj: Profimedia

Dvě dospělé dcery Karla Gotta, Dominika a Lucie, jsou každá úplně jiná. Zatímco Dominika se ihned po smrti svého otce stala jakýmsi vděčným bulvárním terčem, její sestra Lucie žije spořádaným rodinným životem, a dokonce má zaměstnání, jaké byste asi nečekali.

Dominika je osmačtyřicetiletá dcera zesnulého mistra. Její maminka je Antonie Zacpalová, která pro Gotta tancovala. Ačkoliv spolu měli dceru, oficiálně spolu nikdy nežili ani nechodili.

Matkou Lucie je Iveta Kolářová. Ani ta se zpěvákem nikdy nechodila a byla spíše neúnavná fanynka. Gott s ní nikdy nežil, ale o dceru se snažil starat.

Každá je jiná

Po smrti jejich otce se každá ke svému životu postavila zcela jiným způsobem. Což je nejspíš i důvodem, proč se spolu nevlastní sestry nebaví.

Dominika se ještě před smrtí Karla Gotta stala „hvězdou“ bulváru a nepolevila ani po jeho skonu. Bulvár neustále zásobuje svými starostmi i radostmi.

Dominika je středem pozornosti

Čtenáři se tak mohli dozvědět, že je závislá na alkoholu, že se rozvádí, že utíká do Česka a poté zase do Finska. Naposledy si stěžovala na finanční vyrovnání po zemřelém otci.

Za to Lucie je z úplně jiného těsta. Maminka dvou synů se loni podruhé v tichosti vdala a žije úplně obyčejným životem. Má, na rozdíl od Dominiky, stálé zaměstnání.

Lucie se se sestrou nebaví

Stejně jako její maminka pracuje Lucie jako prodavačka na pražském Smíchově. „Je moc milá, poznala jsem ji i přes tu roušku,“ svěřila se deníku Aha! jedna ze zákaznic.

A co si myslí o své sestře? „Nemám zájem se s Dominikou stýkat, když vidím, co předvádí,“ uvedla Lucie nedávno pro deník.

Zdroj: Ahaonline.cz

Autor: Markéta Mladá

Související články