Helena Houdová má nádor v břiše, který se ale sám vyléčí. Mají totiž kamarádský vztah

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
Helena Houdova

Zdroj: Nextfoto

Když Helena Houdová vyhrála v roce 1999 Miss České republiky, rozdělila národ na dvě poloviny. Někteří s jejím vítězstvím souhlasili, jiní kroutili hlavou. Měla před sebou zářivou kariéru fotomodelky. Pracovala pro značky Chanel, Dior a fotila i pro Vogue. Nakonec upřednostnila alternativní způsob života.

Již v soutěži Miss České republiky se prezentovala jako bojovnice za lepší životní prostředí a vegetariánka. Od těch dob však své portfolio ještě rozšířila.

Manžel šel do vězení

Helena je matkou tří dětí – Dariena, Daveeda a Deiu. Děti má s exmanželem Omarem Amanatou, který byl v roce 2017 obviněn z podvodů a zpronevěry a následně odsouzen k odnětí svobody na 5 let. Za dobré chování byl propuštěn po 4 letech, což jeho děti nevěděly a po příletu do Spojených států byly překvapené ze shledání s otcem. Video z tohoto setkání sdílela Helena na svém instagramu.

S dětmi hodně cestuje po světě – z USA se přesunuli do Austrálie a domov poté našli na Bali. A právě zde objevila samu sebe a od té doby ji mnoho lidí považuje za podivínku.

S nádorem má kamarádský vztah

Pro mnoho lidí je zjištění, že mají nádor, velkým šokem. Helena přijala zprávu, alespoň dle svého prezentování, s překvapivým klidem. S nádorem totiž nebojuje a má s ním kamarádský vztah. Pokud vám to přijde divné, tak čtěte dále, protože to není vše.

Nádor má dle jejích slov souvislost s obdobím, kdy zůstala na děti sama a musela se o ně postarat. Je důsledkem stresu a má pro ni důležité zprávy. Vznikl prý proto, aby ji chránil.

V období, které bylo plné stresu, by prý nezvládla emoce s tím spojené. Tyto emoce se změnily v nádor a ona je nyní prožívá v bezpečí. A jak je postupně prožívá, nádor se zmenšuje.

Ano, chápete to správně. Nádor se zmenšuje sám, protože Helena nepodstupuje žádnou léčbu. Prý ji nepotřebuje, protože je zdravá. Aby však podpořila sebe a své tělo v léčbě, vydala se na posvátnou cestu do Egypta.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Helena Houdova (@helenahoudova)

Helena nepřestává překvapovat. Po sdělení, že se z ní stala sexuální koučka, už si všichni mysleli, že překvapit více nemůže. Odmítání očkování pro sebe i děti či domácí vzdělávání tak nikoho úplně z míry nevyvedlo.

Kdo má dostatek odvahy, může se podívat na její instagram. Najdete tam například fotku, na které se potřela menstruační krví.

Zdroje: idnes, Blesk, OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová

Související články