Eva Herzigová se do modelkovského důchodu nechystá. Na přehlídce v Miláně zazářila i v 48 letech

od Raina Tomanová
   2 minuty čtení
eva herzigova

Zdroj: Profimedia

Eva Herzigová je modelka, která se ve svých 48 letech nebojí postavit na přehlídkové molo a ukázat, co v ní ještě je. A to v šatech, které obepínají její postavu, za níž se nemusí stydět.

Češka totiž zazářila na milánském týdnu módy, kde předvedla úžasné šaty. Přehlídka byla v režii Blumarine a Missoni a jednalo se o kolekci podzim/zima 2022. Eva vypadala naprosto dokonale, což dokazují nejen fotografie na webu deníku Daily Mail.

Dlouho bojovala s covidem, ale na kráse jí to neubralo

Dlouhou dobu modelka bojovala s koronavirem, který nakonec překonala, a znovu ji tak můžete vidět na přehlídkových molech, na nichž září i ve svých 48 letech. Není ale divu, protože Eva je pořád stejně krásná, jako byla v dobách své největší slávy.

Na sebe oblékla pestrobarevné šaty, které daly vyniknout její postavě. Ta je rozhodně neuvěřitelná, Eva se ale pravidelně udržuje nejen zdravou stravou, ale také cvičením, které miluje. V minulém roce fanoušky na instagramu informovala o svém zdravotním stavu.

Ten se bohužel dlouho nevyvíjel dobře, nakonec ale zákeřné onemocnění porazila. Koronavirem se nakazila v prosinci 2020. Kromě únavy jí přinesl také zimnici a další problémy.

S fanoušky je v kontaktu především na sociálních sítích. Přiznala se tam k tomu, jak se v tu dobu cítila, protože byla velmi unavená. Brala homeopatické kapky, které ji podle jejích slov dostaly z nejhoršího. Dnes už si konečně zase užívá života.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Herzigova (@evaherzigova)

Modelka by se pro svou rodinu rozdala

Modelka je maminkou synů George, Philipa a Edwarda. Neprozradila ale, jestli onemocněli covidem také, mnoho se toho neví ani o jejím snoubenci Gregorim Marsiajovi. Sice už svatbu nechtěla, ale není všem dnům konec.

Během svého manželství s bubeníkem skupiny Bon Jovi si zažila svoje, jejich vztah byl bouřlivý. S Marsiajem jsou spolu od roku 2002 a zasnoubili se v roce 2017. A modelka je s ním velice spokojená, což dává vědět i na veřejnosti.

„Dává mi dobrý pocit z toho, kdo jsem. Někdy jsou chvíle, kdy se necítím dobře. On mě ale vždycky zase přivede nahoru a tam, kde mám být. Je to pozitivní člověk a úžasný otec. Naplňuje můj život radostí,“ vyznala se Herzigová.

Přiznala také, že nemyslí na sebe, ale hlavně na svou rodinu a své děti. Její snoubenec ji pak musí usměrňovat, aby trochu zvolnila a relaxovala. Svůj život zasvětila modelingu a rodině a není divu, že neumí být sobecká. Někdy je ale fajn udělat něco jen pro sebe.

Zdroj: Instagram, dailymail.co.uk

Autor: Raina Tomanová

Související články