Hana Vagnerová vynesla extravagantní model a dostála svému označení české módní ikony

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
hana vagnerova

Zdroj: Profimedia

Její přezdívka česká Julia Roberts k ní naprosto sedí. Její krásný a oslnivý úsměv totiž nemá u nás konkurenci. Svůj vzhled navíc herečka umí krásně podtrhnout skvěle zvoleným oblečením. Většinou volí decentní a slušivý styl. O to více šokovala na Czech Grand Design!

Věděli jste, že studovala herectví v Los Angeles? Již tam se snažila herecky prosadit, ale vrátila se do Čech a zde dostává stále více prostoru na našich obrazovkách. Ale Hana Vagnerová by přeci jen chtěla oslovit více fanoušků, a tak teď pokukuje po Itálii.

Italsky se naučíš!

To jí prý ostře řekla její italská agentka, když se jí snažila herečka vysvětlit, že nemůže pracovat v Itálii, když neumí italsky. Herečku tento jazyk vždy lákal, a tak to nakonec zkusila. Kvůli onemocnění covid-19 a s ním spojenými opatřeními první část výuky strávila online, protože škola byla po 5 týdnech zavřena. Nyní v létě se už vše podařilo a studovala na Sicílii.

Vypadá to tedy, že Hana Vagnerová to s přesunem do Itálie myslí vážně. Zároveň uvedla, že zde má mnoho přátel. Pořád ji láká Amerika, která je jejím největším snem, ráda by si zde zahrála v nějakých filmech.

Budeme doufat, že se jí to podaří, ale že se poté opět vrátí k nám do České republiky, protože by byla velká škoda přijít o její úsměv a charisma. Zejména fanoušci seriálu Lajna, který se těší velké oblibě, by jistě těžce nesli, kdyby se po boku Jiřího Langmajera neobjevila jeho Deniska.

Hana Vagnerová

Zdroj: Profimedia

Módní ikona

Označení módní ikona se herečka směje, protože. Pro Super uvedla: „Sice módě vůbec nerozumím, ale užívám si to.“ Následně však vysvětlila, že to říká hlavně proto, že má přátele z módní branže a nerada se s nimi srovnává, protože jsou v tom, co dělají, opravdu dobří.

A jaký je její oblíbený styl? Asi mnohé překvapí, že sportovní. V jejím šatníku prý spíše najdete tenisky a batohy než boty na podpatku a společenské kabelky.

Když se však podíváte na hereččin profil na instagramu, ani se vám tomu nebude chtít věřit. Fotky, které sdílí, jsou elegantní, a modely, které má na sobě, jsou vždy velmi vhodně vybrané. Označení módní ikona se k ní tedy rozhodně hodí.

Když se má účastnit nějaké společenské akce, tak byste nepoznali, že má raději tenisky. Je totiž vždy jejich ozdobou. Na Czech Grand Design ale tentokrát velmi překvapila extravagantním modelem. Celý ceremoniál se konal v Karlíně, ale Hana Vagnerová by s tímto modelem mohla z fleku na červený koberec.

Zdroje: Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová

Související články