Štěpán Kozub se nejdříve ujistil, že je jeho manželka na muže. Kvůli krásné blondýnce dokonce i zhubl

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
Stepan Kozub

Zdroj: Nextfoto

V době dospívání a prvních lásek má většina z nás ideální představu o tom, že nám láska vydrží až do smrti. Ačkoliv se to stává málokdy, někomu to vyjde. Důkazem je Štěpán Kozub, který si vzal svou první velkou lásku. Předtím, než ji oslovil, se však musel ujistit u kamarádek, zda je vůbec její typ. A také musel hodně zhubnout.

Do své ženy se zamiloval už na konzervatoři. V té době vypadal úplně jinak a měl za to, že nemá u tak krásné blondýny šanci. A nebylo to jen nadváhou, ale i tím, že je muž. Co vše musel tento populární herec známý například ze seriálu Lajna či z tria Tři tygři před seznámením podstoupit?

Na počátku jejich vztahu bylo hubnutí

Bylo mu 15 let a vážil 115 kg. Ne, nepřeskočili jste do jiného článku, mluvíme stále o Štěpánovi. Kromě toho v té době nosil pestrobarevné oblečení a měl dvě náušnice. Asi netřeba zmiňovat, že takto by nejspíše svou vyvolenou neoslnil. Ale jak uvedl v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, zlomovým okamžikem bylo, když se na konzervatoři viděl před zrcadlem v legínách.  A tak se pustil do velkého hubnutí.

Jak sám uvádí, nebylo to jednoduché. Musel pochopit, jak funguje metabolismus, změnit jídelníček a zejména začal sportovat. Ale nebyl by to Štěpán Kozub, kdyby sportoval běžným způsobem. Aby zefektivnil hubnutí, obalil se igelitem, nabalil do oblečení a běhal do kopce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Kozub (@stepankozub_official)

Tajemná baletka

Jak již bylo zmíněno, se svou manželkou Bárou se Štěpán setkal již na konzervatoři. Byla baletkou a svým vzhledem zamotala Štěpánovi hlavu. Nebyl si totiž jistý, zda není orientovaná spíše na ženy. Jak k takovému závěru došel?

Bára Druláková v době studií nosila roztrhané punčocháče, kanady a používala černou rtěnku. Než tedy Štěpán svou vyvolenou oslovil, nejdříve se u jejích kamarádek ujistil, že je na muže, protože na něj působila tajemně.

Naštěstí se dočkal odpovědi, že není lesbička, a tak se osmělil a svou budoucí manželku oslovil. Jak sám uvádí, bylo to v období, kdy vážil kolem 70 kg. Školní láska vydržela a nyní jsou pyšní rodiče dcery Anežky.

Jeho manželka se živí jako tanečnice a ve společnosti ji nepotkáte. Manžela na akce moc nedoprovází a na těch pár, kde je spolu můžete vidět, působí velmi nenápadně.

Zdroje: 7 pádů Honzy Dědka, Instagram, Super, Šíp

Autor: Soňa Jiroutová

Související články