Gottová by chtěla vlastní kosmetický salón. Pro vysněnou práci ale nemá peníze

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
Dominika Gottova

Zdroj: Profimedia

Jakmile si myslíme, že se stáhla do ústraní a žije spokojeně se svým manželem Timem ve Finsku, opět něčím překvapí. Tentokrát ale mířila poměrně vysoko – až na velvyslanectví!

Práce na velvyslanectví jako nástroj k získání peněz

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch již nastoupil do funkce velvyslance ve Finsku. A hned měl zájemkyni o práci, a to ne jen tak ledajakou! Ano, hádáte správně. Dominika Gottová přispěchala s nabídkou výpomoci.

Spoléhala na to, že se s Vojtěchem osobně znají a věřila, že by mohla být na velvyslanectví nápomocná. Její pověst ji však předchází. Již její otec Karel Gott si posteskl nad tím, že je pro dceru problém chodit pravidelně a včas do kanceláře.

Nejsou volná místa

Důvod, proč Dominiku na velvyslanectví nepřijali? Prý pro ni v současné době není žádná vhodná pozice. O to větší to pro Dominiku musela být rána, když to samé uslyšela od bezpečnostní agentury, kde údajně na konci roku udělala zkoušky.

Dominika to však nevzdává, a jak sdělila pro Aha!, zůstává s panem Vojtěchem v kontaktu pro případ, že by se situace změnila.

Možná vás teď napadá, co to Dominiku napadlo?! Vysněnou prací Dominiky je vlastní salón, což zmiňuje v rozhovorech poměrně často. Je si také vědoma skutečnosti, že k tomu bude zapotřebí nemalý obnos peněz. Kde však tyto peníze vzít a nekrást? Velvyslanectví se proto jevilo jako dobrá volba.

Vypadá to, že od svého návratu do Finska má Dominika problém najít práci, ačkoliv se aktivně snaží. Otázkou však je, jak se věci opravdu mají.

Záhadná komunikace

K zájmu Dominiky o práci na velvyslanectví se mělo potřebu vyjádřit dokonce i ministerstvo zahraničí. Mluvčí Lenka Do Aha! sdělila, že žádná komunikace s paní Gottovou ohledně nástupu na velvyslanectví neprobíhala.

Otázkou tedy zůstává, s kým to vlastně Dominika jednala a proč o tom ministerstvo vůbec neví.

Zdroj: Blesk.cz, Aha!

Autor: Soňa Jiroutová

Související články