Eva (35): Chtěl po mně, ať to spolknu. Namísto pochvaly přišlo něco, co jsem nečekala

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Zena atraktivni

Zdroj: Shutterstock

Řekl mi, ať se toho nebojím a spolknu to. Že mi to bude chutnat a zbavím se veškerých předsudků. Chtěla jsem mu udělat radost, proto jsem se překonala a tu věc opravdu spolkla. Myslela jsem si, že se dočkám pochvaly – přece jen jsem překročila svoje hranice. Jenže místo pochvaly přišlo něco, co jsem nečekala.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Eva začala randit se sympatickým Pavlem. Potkali se přes jednoho kolegu a padli si do oka. Pavel byl dobrodruh, parťák pro každou špatnost. A Eva díky němu zkoušela věci, které ještě nikdy předtím nedělala.

Takového chlapa jsem doposud nepoznala

„Mám za sebou už několik vztahů, ale s Pavlem je to úplně jiné,“ svěřuje se hned v úvodu svého e-mailu Eva, která vzápětí popisuje, že takového chlapa, jako je její nynější přítel, ještě nikdy nepoznala.

Doposud měla partnery, kteří trávili většinu času doma u televize. Randila také s herním závislákem, který dával přednost počítačovým hrám před jejich vztahem.

Proto byla Eva ráda, že má nyní po svém boku muže, se kterým poznává nové věci. Pavel byl akční, nikdy dlouho neposeděl a neustále chtěl něco podnikat. A to Evu bavilo.

Nikdy jsem se s ním nenudila

Jak sama Eva v e-mailu napsala, s Pavlem se zkrátka nikdy nedokázala nudit. Neexistovalo, aby o víkendu seděli doma. Její přítel vždycky přišel s nějakým výletem.

„Jednoho dne mi napsal SMSku, že na večer připravil něco speciálního,“ pokračuje Eva. „Představovala jsem si pod tím ledasco a večera se nemohla dočkat,“ přiznává.

Dokonce napsala, že se nad svými představami, které zabrouzdaly i do pořádného vzrušení, během pracovní směny červenala.

To však ještě netušila, jak daleko je od pravdy. Nic z toho, co se jí honilo hlavou, ji totiž večer ve společnosti přítele Pavla nečekalo.

Chtěl po mně, abych to vzala do pusy a spolkla

Evě velmi rychle došlo, že toho večera nedojde k žádné romantice ani vzrušení. Pavel už na ni čekal doma a měl zajímavé překvapení.

„Na stole v kuchyni bylo několik krabiček,“ popisuje Eva. „Zarazilo mě, když jsem si všimla, že se v nich něco hýbe,“ pokračuje.

To už měl Pavel na tváři úsměv od ucha k uchu. Nebyl by to on, kdyby nepřišel s něčím naprosto šíleným. Toho dne chtěl s Evou ochutnávat různé broučky, červy a další havěť.

„Najednou mi říká, ať to vezmu do pusy a spolknu to,“ píše Eva. „Nikdy předtím jsem nic takového v puse neměla. Pokud bych ho poslechla, musela bych překročit svoje hranice. A já to udělala,“ dozvídáme se.

Místo pochvaly se stalo něco, co ani jeden z nás nečekal

Eva chtěla přítele potěšit a skutečně živého červa vzala, rozkousala a spolkla. Myslela si, že jí partner pochválí. Jenže pak se stalo něco úplně jiného.

„Najednou se mi obrátil žaludek, nedokázala jsem to zastavit,“ popisuje okamžiky, které ona ani její přítel nečekali. „Pozvracela jsem se, a to přímo na Pavla,“ píše zahanbeně.

Něco takového nečekala ani ona, ani chudák Pavel. Byl v šoku, zlobil se a cestou do koupelny hrozně nadával. Eva se cítila příšerně, ale naštěstí to její přítel vzal sportovně, a když se převlékl do čistého, dokonce se tomu společně zasmáli.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články