Dominika Myslivcová omládla díky účasti v reality show o 10 let. Prý je to lepší než Maledivy

od Markéta Krejčí
   2 minuty čtení
Myslivcova Dominika

Zdroj: Profimedia

Dominika Myslivcová je známá česká influencerka a youtuberka. Nedávno přijala další životní výzvu, a stala se tak jednou ze soutěžících v pořadu TV Prima Like House 3. Ačkoliv měla nejprve z projektu velké obavy, nyní si pobyt ve vile s dalšími lidmi nemůže vynachválit.

Dominika Myslivcová je mladá, krásná a také velmi podnikavá dívka. Už v pouhých jedenácti letech si založila svůj velmi úspěšný blog.

O několik let později přešla na YouTube.com, kde má kolem 270 tisíc odběratelů a nyní je nejvíce úspěšná na sociální síti Instagram, kde ji sleduje přes 278 tisíc lidí.

Dominika měla nejprve obavy

Protože se Dominika nebojí žádné výzvy, rozhodla se, že se zúčastní soutěžní reality show Like House, jejíž třetí řadu vysílá právě nyní TV Prima.

Krásná slečna se slabostí pro růžovou barvu se na svém instagramu svěřila, že z pobytu v uzavřeném prostoru domu měla pořádný strach.

A nepomohlo ani její okolí, které ji před účastí v soutěži také varovalo. „Než jsem do tohoto projektu šla, tak se mě lidi okolo neustále ptali, jak to budu vlastně zvládat s partičkou mladších tiktokerů a že se v tom Like House prostě zblááázním…“ napsala ke své fotografii na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Nakonec si to užila

Dominika samozřejmě není žádná stařena — je jí krásných 27 let. Pravdou ale je, že většina účastníků tohoto pořadu jsou teenageři, kteří teprve nedávno dosáhli zletilosti.

I přes počáteční strach si krásná blondýnka nemůže pobyt v domě vynachválit. „No nikdy by mě nenapadlo, že se tady nabiju pozitivní energii víc než na Maledivách. (…) Každopádně, omládla jsem tady tak o 10 let,“ napsala na svou sociální síť.

Kdo vyhraje 500 tisíc?

Pořad Like House je reality show, která se vysílá už od roku 2019, kdy běžela její první řada. Soutěžící z řad influencerů se snaží získat výhru ve výši půl milionu korun.

Tu vyhraje ten účastník, který získá nejvíce lajků. Ty může dostat od ostatních soutěžících, od televizních diváků a díky soutěžím a výzvám, které ve vile probíhají.

Zdroj: Blesk.cz, Extra.cz, Instagram

Autor: Karolína Ševcová

Související články