Dcera Cindy Crawford zdědila krásu po matce. Bývalá supermodelka vychovala modelku

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Cindy Crawford

Zdroj: Profimedia

Jméno Cindy Crawford si všichni spojíme s herečkou, která zazářila ve snímcích Opičí čára nebo Klub 54. Kromě filmů se objevila v celé řadě seriálů a dříve působila také jako supermodelka. Tuto kariéru za ni převzala její dcera, která dnes oslňuje fanoušky svou krásou.

Herečka Cindy Crawford začala svou modelingovou kariéru ve svých šestnácti letech. Později přesedlala na herectví. Její dcera Kaia Gerber to měla přesně naopak. Ta si v 15 letech poprvé zahrála ve filmu, o rok později se ale našla v modelingu.

Není se čemu divit, že se modelka tak rychle uchytila v showbyznysu. Kromě slavné matky totiž fanoušci dobře znají i jejího otce, kterým není nikdo jiný než slavný podnikatel v zábavním průmyslu Rande Gerber.

Spolupráce s velikány

Už v roce 2017 se Kaie podařilo něco, o co se mnohé slavné modelky snaží dlouhé roky. Navázala spolupráci s Calvinem Kleinem a Rafem Simonsem a o rok později se mohla pyšnit tím, že pracuje s dalšími velikány v oboru.

Už jako sedmnáctiletá byla na obálkách mnoha časopisů, a ačkoli mnozí tvrdili, že je kvůli své matce protekční modelkou, pravda je, že její krása a originalita byly pravděpodobně skutečným důvodem, proč si ji mnozí oblíbili.

Gerber spolupracovala s mezinárodními společnostmi, v časopise Vogue se objevila v Japonsku, Británii, Číně i Francii, působila v kampani na několik velkých značek brýlí a stala se také hvězdou kampaní pro značkové kabelky Chanel.

Herectví se úplně nevyhýbá

Přestože se Kaia Gerber cítí více modelkou než herečkou, nevzdala se úplně všech možností a už teď jsou známé filmy, ve kterých by se měla objevit jako jedna z hlavních postav.

Kaia Gerber

Zdroj: Profimedia

Měla by se dokonce objevit v desáté sérii American Horror Story, což mnohé možná zaskočí. Podle všeho by ji diváci očekávali spíše v roli nějaké urozené mladé dámy, u které by využila svou krásu a půvab.

Jenže záměr režisérů je přesně takový: Šokovat. Uvidíme, čím nás tedy Kaia Gerber nakonec dostane. Jasné ale je, že se svým talentem a vzhledem před sebou má ještě bohatou kariéru, v jakémkoli oboru si zamane.

Přísný ženský pohled

Většina lidí očekává u modelek modré oči, výrazné líčení, delší vlasy a dokonalou postavu. Kaia je ale jiná. Její postava sice je samozřejmě hodna modelky, v obličeji má ale něco, co jen tak někdo nabídnout nedokáže.

Černé vlasy po ramena a její temně černé oči s přísným pohledem ukazují ženskou krásu ze zcela jiného úhlu. Líčení modelky také není nijak výrazné, zdůrazňuje ale dokonale její ženské rysy.

Kaia Gerber je sice modelka po mamince, na druhou stranu je ale úplně jiným typem ženy než Cindy Crawford. Velké módní společnosti se jí ale nemohou nabažit, a je proto jasné, že toho má ještě hodně před sebou.

Zdroj: wikipedia.org, ČFDG, Profimedia
Autor: Shani Maiová

Související články