Bývalá snoubenka Vladimira Klička promluvila o bezpečí jejich společné dcery. Žije s otcem na Ukrajině

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Hayden Panettiere

Zdroj: s_bukley / Shutterstock

Americká herečka Hayden Panettiere (32) ujistila své fanoušky, že její sedmiletá dcera není na Ukrajině a je v bezpečí. Vztah mezi boxerskou hvězdou Vladimirem Kličkem (45) a Panettiere bohužel skončil už před lety, ale oba rodiče spolu vychází především pro dobro své dcery.

Sedmiletá Kaya je v bezpečí

Přestože děvče žije s otcem, matka se snaží i přes velkou vzdálenost dceři věnovat maximum péče. Jak to vypadá, Kličko dceru stačil bezpečně dostat z Ukrajiny, než se spustilo válečné peklo.

Pro Panettiere nebylo poslední období lehké, protože byla zvyklá dceru Kayu Evdokii vidět tak často, jak ji to umožňovaly pracovní závazky, ale v posledním období kvůli pandemii nebylo cestování snadné, a tak se vídaly pouze ve videohovorech.

Když už to vypadalo, že se situace vrátí k normálnímu stavu, situace se vyhrotila kvůli Rusku.

Vztah mezi Panettiere a Kličkem

Vztah americké herečky a ukrajinského boxera plnil jeden čas stránky společenských magazínů. Nejenže pár budil pozornost kvůli svému výškovému rozdílu (47 cm), ale jejich láska neunikla pozornosti novinářů, protože se stále rozcházeli a zase usmiřovali.

Dvojice se seznámila v roce 2008 a vztah vyšel najevo o rok později. Jejich příběh byl jako na houpačce. Oficiální rozchod oznámili v roce 2010 a jako důvod uvedli nedostatek času, který by spolu mohli trávit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hayden Panettiere (@haydenpanettiere)

Nikdo ale nečekal, že se k sobě po letech zase vrátí a oznámení zasnoubení v roce 2013 bylo pro všechny velkým překvapením. Krátce poté se jim v roce 2014 narodila dcera. Jenže dítě vztah nesourodé dvojice neposílilo.

Herečka a problémy spojené s obdobím po porodu dcery

Panettiere po porodu dcery trpěla poporodními depresemi a dvakrát vyhledala odbornou pomoc, aby zlepšila svůj duševní stav. Byla jednou z prvních celebrit, které o těchto problémech začaly veřejně hovořit. Popisovala období svých vzestupů a pádů, které se u ní po porodu střídaly. Vztahu to nesvědčilo a kvůli duševní nestabilitě dostal dceru do péče její otec.

Bývalá boxerská hvězda se zapojuje aktivně do života na Ukrajině a zajímavostí je, že část života žil Kličko na vojenské základně v Mimoni, protože jeho otec zde sloužil v armádě.

Podpora Ukrajině

Herečka na svém instagramovém profilu vyjádřila podporu lidu Ukrajiny. Panettiere uvádí, že byla svědkem síly ukrajinského lidu a jeho odhodlání bojovat za svou nezávislost a svobodu v průběhu let.

Podle mladé Američanky je chování Putina ostudné a na Ukrajině jsou zjevně porušována lidská práva.

„Modlím se za svou rodinu a přátele a za všechny, kteří bojují. Přála bych si, abyste měli více podpory a přála bych si tam s vámi bojovat“, uvedla podle US Magazine Weekly herečka.

Pokud jde o Klička, vysloužilý sportovec je dobrovolníkem v ukrajinské armádě a chce svou zemi bránit ze všech sil a vybojovat pro Ukrajinu svobodu a demokracii.

Zdroj: usmagazine.com, insider.com, idnes.cz, instagram.com
Autor: Lída Kropáčková

Související články