Bedřich (67): Manželka si v důchodu našla nový koníček. Dělat tohle vaše žena, museli byste se stydět!

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Muz zena konicek

Zdroj: Shutterstock

Ačkoli to přiznal velmi nerad, svěřil se nám, že se za svoji ženu musí stydět. Čtenář Bedřich nám napsal o novém koníčku své ženy, se kterým nesouhlasí. Nedokáže prý pochopit, jak si jeho žena ve svém pokročilém věku mohla najít zalíbení zrovna v něčem takovém.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

O nové zálibě své manželky Marie nám Bedřich napsal e-mail. Svoji ženu v něm vůbec nešetřil a neostýchal se otevřeně přiznat, že její chování hodnotí jako trapné a ponižující.

Nikdy by mě nenapadlo, že budu něčeho takového svědkem

Bedřich i jeho žena Marie jsou už v důchodu. Před odchodem do penze si Bedřich představoval, jak budou cestovat a trávit čas na chatě.

Marie byla trochu skeptičtější. Bedřich nám napsal, že se mu několikrát svěřila se svými obavami, že vůbec netuší, jak naloží s volným časem a co bude dělat.

„Když se mi žena svěřovala, že se bojí, kolik bude mít po odchodu do důchodu času a že netuší, jak s ním naložit, v duchu jsem se tomu smál,“ přiznává Bedřich. „Nenapadlo mě ale, že budu jednoho dne svědkem takových šíleností, které se teď u nás doma dějí,“ dodává rozzlobeně.

Navedla ji k tomu naše vnučka

Dnešní doba je dobou mobilních telefonů a sociálních sítí. Bedřich se nám svěřil, že tomu nikdy nepřišel na chuť, podle jeho názoru už na to dávno nemá věk.

„Tohle mě nikdy nezajímalo, šlo to mimo mě,“ vysvětluje. „Mobil mám na volání, ne na natáčení nějakých videí,“ dodává.

Zatímco Bedřich popularitu sociálních sítí nechápe, jeho žena Marie je úplný opak. Díky vnučce Zuzance totiž sociálním sítím propadla. A začala dělat něco, nad čím zůstává jejímu manželovi rozum stát.

Musím se za svoji ženu stydět

„Kdo by to byl řekl, že se budu muset na stará kolena dívat na svoji ženu, jak natáčí nějaká pomatená videa kamsi na internet?“ zoufá si Bedřich, kterému se počínání jeho ženy ani trochu nelíbí.

Napsal nám, že vnoučata babičce fandí a v natáčení ji dokonce podporují. Jemu to ale přijde na její věk trapné a ubohé.

„Žena mi samozřejmě ukazuje, co natočila, a chlubí se nějakými srdíčky, ale já se za ni stydím,“ netají se Bedřich a otevřeně přiznává, že je mu za jeho ženu trapně. Ta si ale v sociálních sítích našla nový koníček a na internetu tráví každý den několik hodin.

„Doufám, že ji to brzy přejde,“ píše Bedřich. „U nás doma je to teď jak někde mezi puberťáky, vnoučata si se svou babičkou rozumí a já se nemůžu dočkat, až toho nechá,“ uzavírá.

Autor: Karolína Nezbedová

Související články