Annie Lennox strhla lavinu komentářů na sociálních sítích. A hned dvakrát

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
Annie Lenox

Zdroj: vipflash / Shutterstock.com

Skupinu Eurythmics a s ní spojenou Annie Lennox (67) nejspíše není třeba představovat. Ačkoliv najdou se i tací, dokonce pracující v rádiu, kteří zpěvačku neznají. Tato úspěšná zpěvačka má za sebou velmi dlouhou hudební kariéru, ale i osobní tragédii, kdy přišla o syna.

Annie Lennox má dvě krásné dospělé dcery, prodala 80 miliónů desek a má doma 4 ceny Grammy. Aktivní však zůstává i před sedmdesátkou.

Máte potenciál

Není nad to celý život pracovat v showbusinessu, mít za sebou zářnou kariéru a pak obdržet e-mail, ať se zúčastníte hudební soutěže. Pracovnice rádia vám v něm oznámí, že máte potenciál a ať pošlete svou nahrávku. Ne, není to vtip. Toto se opravdu zpěvačce stalo. Annie Lennox e-mail sdílela na svém Facebooku s tím, že ji velmi pobavil.

Je vidět, že má zpěvačka smysl pro humor. Kdyby pisatelka takový e-mail zaslala méně chápavé celebritě, už by nejspíše v rádiu nepracovala. Annie ho sice sdílela, ale zakryla veškeré údaje, které by odesílatele odhalily.

Annie je i nadále velmi aktivní. Věnuje se hudbě, ale je také filantropkou a aktivistkou. Ve svém volném čase se tak věnuje právě těmto aktivitám a svým dcerám Lole a Tali. Právě o Tali před několika lety málem přišla, když měla její dcera nehodu na kajaku. Vyjela se svým přítelem Ianem Jonesem, ale svrhly je silné proudy. Tali se dostala do bezpečí, její přítel však nehodu nepřežil.

V roce 2010 získala Annie Lennox Řád britského impéria za charitativní činnost, kterou vykonává. Tehdy žertovala, že buď udělala něco moc správně nebo museli v Buckinghamském paláci udělat chybu. O chybu se však samozřejmě nejednalo a od královny Alžběty II. toto ocenění přijala s povděkem.

Virální foto

Představte si, že jste uživatel Twitteru a hrajete tam hru s fotkou a otázkou „kdo to je, aniž by ses díval“. A jednou vložíte fotku Annie Lennox. Lavina komentářů pod fotkou překvapila i samotného Jasona Strummera, jenž je dotyčným, který fotku s touto otázkou sdílel.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Annie Lennox (@officialannielennox)

Co ale čekal ještě méně, byla odpověď samotné zpěvačky. Ta sdílela na Instagramu svou fotku, na které nechala vyniknout svůj věk. A u fotky navíc označila výše uvedeného Jasona. Ten byl tak u vytržení, že na svém twitterovém účtu sdílel příspěvek o tom, že si založil účet na Instagramu, aby mohl Annie odpovědět.

Annie má legraci očividně velmi ráda a žádnou zábavu nezkazí. Herečka si navíc zažertovala, že nalíčená fotka z Twitteru se moc neliší od té, co sdílela ona bez make-upu. A za nás musíme dodat, že to zpěvačce opravdu sluší.

Zdroje: Blesk, dailymail

Autor: Soňa Jiroutová

Související články