Anife Vyskočilová si udržuje postavu díky velkému frmolu. Ví také, jak zamaskovat roky

od Raina Tomanová
   2 minuty čtení
anife vyskocilova

Zdroj: Profimedia

O Anife toho poslední dobou mnoho neslyšíme. Sympatická kavárnice s bulharskými kořeny ale nedávno překvapila svým vzhledem, kterým šokovala své okolí. Vypadá totiž čím dál lépe.

S každým dalším rokem je krásnější a hubenější. Ve svých 47 letech tak může konkurovat i o generaci mladším ženám. Teď se navíc rozhodla změnit svou image a vypadá to, že zastavila čas, alespoň co se týče její osoby. Pryč je sexy černovláska, teď je z ní světlovlasá dračice.

Anife předvedla dokonalou postavu, jaké je její tajemství?

„Žena nemůže být jen blond, nebo černovláska. Udělala jsem si to, protože to je trendy ve světě, samozřejmě do Česka všechny trendy přicházejí o tři roky později. A zkrátka se mi to líbilo, tak to teď chvíli tak budu mít,“ svěřila se pro ŽivotvČesku.cz.

Není to ale to jediné, co se na ní změnilo. Pozornému fanouškovi neujde, že má ve svém věku naprosto luxusní postavu, kterou by jí mohly závidět dvacetileté slečny. Co se za tím skrývá? „Teď mám 50 kilo. Ve čtyřiceti je to s udržováním postavy už těžší, ale já mám velký frmol,“ uvedla.

„Starám se o svoji vnučku, mám kavárnu a cukrárnu, doma muže. Na hubnutí ani cvičení nezbývá čas, protože mám hodně aktivit a práce. Samozřejmě si ale nestěžuju,“ vyjmenovala Anife své aktivity, které ji zaměstnávají na plný úvazek.

Na zdravou stravu je nutné dbát, ale Anife má svůj trik, jak ztratit roky

Prozradila také svůj trik, jak roky zamaskovat. „Myslím si, že hodně lidí nad tím nepřemýšlí, člověk prostě stárne a tělo se přirozeně mění. Když jsem byla mladší, byla jsem hubenější, neměla jsem boky a vytvarovanou postavu. Naučila jsem se spíše kombinovat barvy a oblečení.“

Anife jste možná poprvé registrovali jako partnerku a následně manželku Ivana Vyskočila. Právě kvůli němu zůstala v České republice. Láska jim bohužel nevyšla, ale Anife se usadila v showbyznysu a vidět ji můžete i v malých televizních rolích.

Její kavárna přežila ošklivou dobu koronaviru a nyní se může znovu naplno rozjet. Pravidelně se v ní setkávají ženy ohledně kosmetiky, aby si tu udělaly kurzy, nebo si jen tak povídají nad kafíčkem. Anife tu mají všichni jako majitelku rádi a ona se nebojí si k nim přisednout a poklábosit.

Zdroj: ŽivotvČesku.cz

Autor: Raina Tomanová

Související články