Alex Mynářová chtěla ukázat, jaké má dobré srdce a pochopení. Slova podpory jí nikdo nevěří

od Soňa Jiroutová
   2 minuty čtení
alexandra mynarova

Zdroj: Profimedia

Ta tomu dala! Budeme věřit, že svá slova myslela upřímně, avšak i když se na celou situaci podíváme ze všech úhlů pohledu, prostě tomu věřit nešlo.

Všimli jste si, že kdo jen trochu něco znamená nebo má alespoň pár sledujících, musel se vyjádřit k situaci na Ukrajině? Je skvělé, jak se český národ semkl. Stejně tak je skvělé, kolik lidí přispěchalo na pomoc. Avšak některé příspěvky prostě nejsou úplně upřímné.

Facebook a slova podpory

Asi nejvíce propíraný byl u nás příspěvek Karlose Vémoly na jeho instagramu, kde u fotky s vysmátou rodinou posílal hodně sil lidem na Ukrajinu. Ale nebyl jediný, jehož příspěvek se tak trochu minul účinkem.

Své o tom ví i Alex Mynářová. Ano, ta Mynářová, jejíž manžel pracuje pro našeho prezidenta. Ten se nikdy svým proruským postojem netajil, ačkoliv i on musel nakonec připustit, že Rusko není úplně takové, za jaké ho měl. A je i veřejným tajemstvím, že pan prezident na svého vedoucího kanceláře velmi dá, a tedy i jeho postoj k Rusku je kladný.

No ale situace se změnila, všichni děláme chyby, a tak Alex Mynářová chtěla ukázat, jaké má pochopení a dobré srdce. Prý děkuje za paní z Ukrajiny, která je již několik let součástí jejich rodiny. Také uvedla, že již ubytovali 3 maminky s dětmi a přivítají ještě další. Na tom určitě není nic špatného, tak kde je problém?

Slova podpory se nesetkala s pochopením

Pod příspěvkem na facebooku Mynářové se okamžitě vyrojila diskuze, jejíž součástí byl i příspěvek od Tomáše K., ve kterém reagoval právě na problémy jejího manžela. „To je od Vás hezké, Alex, ale stejně budete muset jít s Vráťou do p**le. Sláva Ukrajině!“

Tento komentář získal během krátké chvíle 1,5 tisíce lajků. Pokud byste si jej však chtěli prohlédnout či něco paní Mynářové napsat, máte smůlu. Příspěvek z jejího účtu zmizel.

Naštěstí máme screenshoty a bdělé občany, v tomto případě občanky, které se s námi rády podělí o to, co bylo smazáno.

A právě díky tomuto příspěvku mohla diskuze pokračovat. Lidé toho totiž měli hodně na srdci, protože jejímu manželovi nemohou přijít na jméno.

Objevil se například i komentář, že těch mnoho let, co pro ně paní z Ukrajiny pracuje, si možná paní Mynářová nepamatuje ani její jméno. Jiní zase komentovali skutečnost, že zmíněná paní z Ukrajiny patří do rodiny jako výpomoc.

Do soukromého života manželů Mynářových vidět nikdo nemůžeme. Co však komentovat můžeme, je fakt, že příspěvek, který měl paní Mynářové přinést obdivné komentáře a lajky, měl nakonec opačný účinek.

Zdroje: Twitter, Extra

Autor: Soňa Jiroutová

Související články