Alena Doláková prý nemá tělo topmodelky, i tak ho ale miluje. Na premiéře filmu se ukázala ve slušivých šatech

od Šárka Cvrkalová
   2 minuty čtení
alena dolakova

Zdroj: Nextfoto.cz

Alena Doláková je česká herečka, která má mimo jiné také rok a půl zkušeností z Hollywoodu. Právě tam se naučila mnoho tipů nejen v rámci herectví, ale také do života. Tvrdí o sobě, že je holka „krev a mlíko“ a že se za to rozhodně nestydí.

Ačkoli nemá typické křivky modelky, je stále krásnou ženou, která se ráda ukazuje. Mnoho fanoušků o ní tvrdí, že je daleko hezčí než kdejaká vychrtlá umělkyně, a uznávají ji i za to, že se nebojí ukázat. Nedávno se například Alena zúčastnila focení v plavkách.

I když se za svou postavu nestydí, bylo to pro ni poprvé. Po zkušenosti, kterou z akce má, se už ale nebojí ničeho. A proto se ukázala v dokonalých šatech také na premiéře filmu Betlémské světlo, kde jí to velmi slušelo a rozhodně mezi mnoha dalšími celebritami zazářila.

Prý zatahovala břicho

Z focení menstruačních plavek si dělala Dolanová legraci. „Je to pro mě úplně poprvé, radši se nesoustředím na to, jak jsem strašně nervózní. Dnes jsem už radši nejedla. Budu hodně zatahovat,“ řekla údajně pro super.cz. Fanoušci si ale ničeho podobného nevšimli.

„Já se otevřeně bavím o těle. Ráda bych, aby se na mě dívaly mladší holky a třeba si řekly, že je to cool. Řekly si, ona jí a cvičí, je zdravá a má menstruaci. Je to v pohodě nemít velikost 34,“ vysvětlila herečka. V očích mnoha žen ihned stoupla a i mnozí pánové chápou, že dokonalost není vždy o hubené postavě.

„Mám zadek a prsa. A sama se učím mít se ráda. Měla jsem i cvičení, kdy jsem se dívala do zrcadla a říkala jsem si, mám tě ráda, a brečela jsem u toho. Bylo to pro mě až traumatické. Ale je to léčivé. Psychologická příprava je dobrá. A určitě pomáhá, když vám nějaká holka či kluk řekne, že vám to sluší,“ dodala v rozhovoru.

Perfektní ženská

Alena Doláková je jednoduše žena, jak má být. Na premiéru filmu Betlémské světlo dorazila v delších šatech, které k její postavě skvěle sedly. Modrým outfitem s květinovým vzorem ve žluté barvě navíc naznačila podporu Ukrajině, stejně jako řada dalších celebrit, které se do těchto odstínů sladily.

alena dolakova

Zdroj: Nextfoto.cz

alena dolakova

Zdroj: Nextfoto

Doláková delšími šaty zakryla nohy až po zem, nebála se ale odhalit své paže od ramen až dolů a sympatickými úsměvy na sebe upozorňovat novináře. Oblékla se úměrně své postavě a věku a opět dokázala, že dívky nemusejí mít 30 kilo i s postelí, aby dobře vypadaly v šatech.

Doláková je v tomto ohledu pro mnohé vzorem a sama doufá, že se najde víc lidí, kteří si uvědomí, že krása lidského těla nespočívá pouze v hubenosti. Ona sama na sobě pracuje a snaží se nepřibírat, vždy ale bude mít své typicky ženské křivky, které miluje.

Zdroj: Nextfoto.cz, super.cz

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články