Alice Bendová si užívá na Kanárských ostrovech. Provokuje dokonalou postavou a jízdou na surfskatu

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Alice Bendova

Zdroj: Profimedia

Zatímco někteří bojují o život, nebo s hrůzou sledují okolní vývoj, jiní si zkrátka užívají života a neřeší, co řešit nemusí. Kdo by si právě teď nechtěl lehnout na pláž a jen tak si užívat sluníčka?

Relax na Kanárských ostrovech

Alice Bendová si užívá teplo a odpočinek na Kanárských ostrovech. Při svém pobytu však nezapomíná na sociální sítě umísťovat momentky a alespoň na dálku posílat fanouškům trochu tepla.

Na selfie fotografii se moderátorka vyfotila v plavkách, čímž udělala radost mužské části sledujících, na terase s výhledem na mořskou hladinu.

„Dneska je neděle a ani Kanárci v neděli nic nedělají a jsou na plážích. A to je tam potom frmol. Takže máme trochu nasportováno, nachozeno a tak jsme se plácli na terasu. Hezký zbytek dne,“ popřála obdivovatelům na svém instagramovém účtu.

Sportování při šumění moře

Na další fotografii je Bendové dcera zachycena v pohybu, na surfskatu, a opět ukazuje i azurově modré moře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendova (@alice_bendova_official)

„Tady se to jezdí na surfskatu. Vezeme ho sice od nás, ale tady ho prodávají také. Napodobuje pohyb na vlnách, fyzicky je náročnější, ale třeba když nefouká nebo si někdo zlomí prst na ruce a má sádru, tak může surfovat podél oceánu,“ popisuje Bendová neobvyklý dopravní prostředek.

Partnerská pohoda

Dovolenou tráví modelka, herečka a moderátorka s přítelem Michalem Topolem a na snímcích působí jako dokonalý pár, ale i mezi nimi to samozřejmě skřípe.

S Michalem se seznámila po rozchodu s manželem Václavem Bendou, s nímž má dvě děti. Michal jí totiž pomáhal s rekonstrukcí vilky a láska kvetla.

Občasné mráčky

Zasnoubili se na začátku roku 2021 a z vnějšího pohledu vypadají, jako by mezi sebou neměli žádné problémy. Alice Bendová je však na sociálních sítích velmi aktivní a přibližuje i rodinné rozkoly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendova (@alice_bendova_official)

V jednom z příspěvků děkovala Michalovi za odvedenou práci na rekonstrukci a také za to, že to s ní vydrží.
„Ale taky nejsi dokonalý, například dneska tě napadlo něco tak děsivého, že jsem přemýšlela o rozchodu. Pamatuješ? Bylo to kolem 17 hodiny a doslova jsi řekl: NEDÁME SEM MÍSTO DVEŘÍ ZÁVĚS?????,“ cituje hereččinu upřímnost server Blesk.cz.

Perfektní postava dá práci

Alice na svůj věk 48 let vůbec nevypadá, ale za mladistvým vzhledem stojí tvrdá práce. Svým fanouškům pravidelně ukazuje, jak nadšená je běžkyně, a sport jí rozhodně svědčí, přesvědčit se ostatně můžete sami, spoře oděnými fotkami herečka nešetří.

Ale jen běhání nestačí, pro Alici Bendovou je důležitá i zdravá strava. „Za 2 měsíce mám dole 6 kilogramů, ale už to jde strašně pomalu. A jím, až když mám trochu hlad. Tvaroh, sýry, maso z farmy, zeleninu, ovoce, fazole. Akorát jsem bohužel musela vynechat rýži, brambory, mouku a cukr,“ popsala své stravovací rituály serveru denik.cz.

Rozhodně však nežije asketickým způsobem. Dopřeje si čokoládu, někdy i jednu tabulku denně. Na večer si pak vychutná sklenku suchého vína. Důležité je přece neužírat se výčitkami.

Zdroj: Blesk.cz, Denik.cz, Instagram.com
Autor: Dominika Jandorová

Související články