6 nejdivnějších věcí, které ženy dělají svým vagínám. Pokud jste mezi nimi, okamžitě přestaňte

od Nikola Jaroschová
   2 minuty čtení
Zena vagina

Zdroj: Shutterstock

O lidské tělo je třeba se pečlivě starat. A jeho intimní místa nejsou výjimkou. Nejen proto, aby žena na partnera zapůsobila v posteli, ale i kvůli jejímu bezpečí je nutné dodržovat nějaká pravidla. Jenže lidé to občas trochu přehánějí a dělají opravdu divné věci.

Některé ženy jsou se svým vzhledem tam dole nespokojené. Jiné mají nějaký problém, který se snaží vyřešit jinak než návštěvou lékaře. Tohle je 6 nejdivnějších věcí, které ženy dělají svým vagínám:

Deodorant v čípku

Někdy se zkrátka stane, že zápach v našich intimních místech je problémem, který nás trápí, protože se hodně potíme, nebo jsme třeba jen něco špatného snědli.

A ani pořádná sprcha to nevyřeší. V 70. letech v Americe proto vznikl takzvaný vaginální deodorant.

Ten byl ale nebezpečný a ženy po něm měly zdravotní problémy. Pokud si myslíte, že dnes už je to minulost, částečně se mýlíte.

V některých drogeriích se totiž stále dají koupit takzvané deodoranty v čípku. Ty po rozpuštění na několik hodin vaše intimní místa provoní.

Vaginální sprcha

Dříve se tyto pomůcky prodávaly nejen proto, aby z vagíny odstranily zápach a nečistoty, ale také jako jistá forma antikoncepce, která se ale ukázala jako nefunkční.

Ženy si skutečně myslely, že když se po milování doslova propláchnou, těhotenství se tím vyhnou. Dnes už věda ví, že tak to nefunguje.

I přesto ale vaginální sprcha stále existuje a používá se například při menstruaci, aby z vagíny odplavila zbytky nečistot. Přitom ale výrobci na každém obalu varují, že její používání může vést k zánětům, mimoděložnímu těhotenství nebo neplodnosti.

Plastika vagíny

Tento tip plastiky má za úkol jediné. Po porodu je vagína více roztažená a mnoho žen si stěžuje, že už u nich nedochází k takovému sexuálnímu potěšení jako dříve. Proto lékaři provádí takzvané zúžení vagíny, po kterém se tento problém vyřeší. Přináší s sebou ale také mnoho rizik a někteří doktoři se proti legalitě tohoto zákroku snaží bojovat.

Labioplastika

Zákrok na zúžení vagíny není tím jediným, který plastičtí chirurgové ve světě nabízejí. Některé ženy totiž mají pocit, že jejich vagína není dostatečně hezká. Jejich stydké pysky se jim zdají velké, nepravidelné a ošklivé.

V takovém případě podstupují labioplastiku, která může spoustu věcí odstranit, případně přidat. Většina žen ale obvykle chce stydké pysky spíše zmenšit. Opět jde o zákrok, který s sebou přináší jistá rizika.

Vaginální dochucovadlo

Někdy partner odmítá svou ženu orálně uspokojit, protože zkrátka tam dole nechutná úplně nejlépe. Může to být způsobeno pocením nebo tím, co ten den jedla. A mnoho žen by si i přes tento problém chtělo s partnerem v posteli užít se vším všudy.

Existují proto pilulky s příchutí máty, které si zavedete do pochvy a po chvíli se rozpustí. Během půl hodiny je vaše vagína připravená na skvělý zážitek, ale výrobci varují, že jsou pilulky zároveň tak trochu receptem na kvasinkovou infekci s příchutí máty.

Vaginální bělení

Přirozená barva vagíny je narůžovělá, některé ženy ji ale vlivem genetiky nebo nějakých zdravotních problémů mohou mít tmavší. V takovém případě využívají takzvané vaginální bělení, které probíhá pomocí laseru.

Některé ženy používají i různé krémy a pudry, které slibují, že bude vaše vagína světlejší, zároveň ale nijak nenarušují intimní zážitek s partnerem. Podivných věcí, které své vagíně můžete udělat, existuje celá řada, obvykle ale platí spíše to, že přirozenost je pro ni tím nejzdravějším a veškeré úpravy a modifikace vám spíše ublíží.

Zdroj: motherjones.com, ecosalon.com, quiet.ly
Autor: Shani Maiová

Související články